Prekių katalogas

Xiaomi Redmi Note 8 dėklai, atverčiami dėklai, ekrano stikliukai ir plėvelės

 • Xiaomi Redmi Note 8 telefonų dėklai ir priedai internetu pigiau!

  Dabar turbūt kiekvienas neįsivaizduojam savo kasdienybės be mobiliojo telefono. Jis keliauja su mumis iš kambario į kambarį, į darbą, į kelionę ir atlieka daug funkcijų vienu metu – fotoaparato, navigacijos, kompiuterio ir, žinoma, pagrindinę – susisiekimo bei bendravimo.

  Vien dėl jo funkcionalumo ir pastovaus naudojimo turime saugoti ir pasirūpinti, kad išorė taip pat išliktų kaip nauja kuo ilgiau. Pati paprasčiausia ir geriausia apsauginė priemonė – Xiaomi Redmi Note 8 dėkliukai ir ekrano stikliukai.

  Akcija! xiaomi redmi note 8 X-LEVEL ANTISLIP PERMATOMAS SKAIDRUS DĖKLAS
  Pristatymas
  0-1 d.d. turime parduotuvėje Kaune
  679
  799 Sutaupykite 120
  LCD apsauginis stikliukas 9H Xiaomi Redmi Note 8 Pro
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  499
  Xiaomi Redmi Note 8/Note 8 2021 LCD apsauginis stikliukas 9H
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  499
  Xiaomi Redmi Note 8/Note 8 2021 Ekrano apsauga 5D Hydrogel
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  599
  xiaomi redmi note 8 dėklas carbon lux silikonas juodas
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  629
  xiaomi redmi note 8 dėklas Liquid silicone juodas
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  799
  899
 • Xiaomi Redmi Note 8 Dėkliukų rūšys

  Dėklai nugarėlės dažniausiai turi daugiau ir įvairesnių dizainų, spalvų bei pagaminimo medžiagų variacijų. Jos būna pagamintos iš silikono ar TPU, lanksčios, dėl savo plonumo neiškraipančios originalių Xiaomi Redmi Note 8 formų ir lengvai uždedamos. Turime ir itin tvirtų, vien iš PC plastiko ar mišriai PC plastiko ir TPU pagamintų nugarėlių. Jos dengia Xiaomi Redmi Note 8 korpuso kraštus ir kampus bei įrenginio nugarėlę, palikdamos ekraną be apsaugos.

  Atverčiami dėklai dažniausiai gaminami iš PU, EKO odos, tekstūrinės medžiagos ir turi viduje TPU ar silikono rėmelį, kuris apgaubia bei tvirtai laiko Xiaomi Redmi Note 8 dėkle. Pačiame atvarte neretai būna kelios kišenėlės laikyti savo svarbiausias korteles. Atverčiami dėklai dažnai fiksuojami magnetiniu užsegimu apsaugo pilnai visą korpusą, kol dėklas užverstas.

  Kiti Xiaomi Redmi Note 8 priedai

  Išsirinkę patinkantį dėkliuką ir grūdintą stikliuką, nepamirškite peržvelgti mūsų asortimente esančių Xiaomi Redmi Note 8 priedų – kabelių, įkroviklių ar laikiklių, kurie palengvins visas jūsų keliones. Siūlome ir nešiojamų garso kolonėlių ar asmenukių lazdų, kad pasibuvimai su artimaisiais būtų ir smagesni, ir patogiai įamžinti.