Prekių katalogas

Samsung Galaxy S22 dėklai

 • Samsung Galaxy S22 telefonų dėklai už prieinamą kainą!

  Apsaugokite savo išmanųjį nuo galimų kasdienių susibraižymų ar dužimo smarkesnio smūgio metu. Dėkliukai ne tik suteikia patikimą apsaugą, bet ir gali būti gražia detale, pabrėžiančia jūsų unikalų stilių.

  Samsung Galaxy S22 dėklas HIGH CLEAR 1MM silikonas skaidrus
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  499
  759
  759
  Samsung galaxy S22 ATVERČIAMAS DĖKLAS SMART MAGNET juodas
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  759
  759
  999
  samsung galaxy s22 dėklas 3mk Matt tpu juodas
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  1099
  Samsung galaxy s22 dėklas 3MK Clear TPU 1,2mm permatomas
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  1099
 • Nežinote, į ką atsižvelgti renkantis dėklą Samsung Galaxy S22?

  Pirmiausia nuspręskite, ar norite dėklo nugarėlės, ar atverčiamo dėkliuko, dengiančio pilnai visą telefono korpusą ir ekraną. Iš kokybiško silikono, lankstaus TPU ar tvirto plastiko pagamintos nugarėlės tiksliai apgaubia kiekvieną nurodyto telefono modelio kampą ir kraštą taip apsaugodamos korpusą nuo dėvėjimosi ir pažeidimų.

  Kai kurie dėkliukai pagaminti taikant pakeltų kraštų dizainą, kuris apsaugo ekraną nuo tiesioginio sąlyčio su paviršiais net ir padėjus įrenginį ekranu žemyn. Įvairus pasirinkimas iš marmuro, geometrinių figūrų raštų, ryškių ar pastelinių spalvų įtiks net ir išrankiausiajam.

  Atverčiami dėklai dažniausiai pagaminti iš PU ar EKO odos, tekstūrinės medžiagos arba tvirti plastikiniai. Dalis jų turi integruotą magnetinį užsegimą, kuris neleidžia dėklui atsiversti esant tarp kitų daiktų. Įrenginys tvirtai įstatomas į TPU nugarėlę, o atvarte galima laikyti svarbiausias savo korteles.

  Kiti išmaniųjų telefonų S22 aksesuarai

  Siūlome ir kitų telefonų aksesuarų – juos rasite skiltyje PRIEDAI – įkroviklių, kabelių, automobilinių laikiklių ar pritaikytų dviračiui bei kitų kasdien praverčiančių priedų. Atlikite užsakymą patogiai internetu, o mes užtikrinsime greitą jūsų prekių pristatymą. Jei radote Lietuvoje pigiau, susisiekite ir mes jums pasiūlysime geresnę kainą.