Prekių katalogas

Samsung Tab S4 10.5 (T830) dėklai

 • Planšetės SAMSUNG TAB S4 (10.5) (T830) dėklai internetu

  Planšetinis kompiuteris Samsung Tab S4 dažniausiai įsigyjamas kaip lengviau transportuojamas ir kompaktiškesnis įrenginys nei nešiojamas kompiuteris. Todėl klientai bene visur ir visada su savimi turi Samsung Tab S4 planšetes, tačiau toks aktyvus jos naudojimas reikalauja itin didelio atsargumo, tausojant įrenginį. Arba yra paprastesnis būdas – įsigyti apsaugančius dėklus bei grūdintą stiklą. Ši maža investicija leis patikimai apsaugoti ir ramiai naudotis savo Samsung Tab S4 įrenginiu.

  1649
  2199 Sutaupykite 550
  Samsung Galaxy Tab S4 atverčiamas dėklas "Dux Ducis Domo" juodas
  Pristatymas
  0-1 d.d. turime parduotuvėje Vilniuje
  2199
 • Kokį dėklą rinktis?

  Silikoninės skaidrios arba juodos nugarėlės yra mažai juntama apsauginė priemonė, kuri dažniausiai būtinai kombinuojama su grūdinto stiklo apsauga. Taip užtikrinama visapusė Samsung Tab S4 įrenginio apsauga. Kai kurios nugarėlės būna gaminamos sutvirtintais kampais, kuriuose esantis oro tarpelis neleidžia smūgio metu Samsung Tab S4 korpusui tiesiogiai jį pajusti.


  Atverčiami Samsung Tab S4 dėklai iš EKO, PU odos arba dengti kombinuotomis medžiagomis būna itin malonūs rankose, neslidūs, o spalvų įvairovė dėklą padaro dar ir mielą jūsų akiai. Samsung Tab S4 įrenginys itin tvirtai įsistato į dėkle esančią silikoninę nugarėlę, atvartas dengtas minkšta medžiaga, kuri neleidžia braižyti Samsung Tab S4 ekrano užvertus dėklą, o pati dėklo nugarėlė gali išsilankstyti kaip atrama, leisianti norimu kampu atremti Samsung Tab S4 planšetę ir patogiai žiūrėti savo mylimiausią serialą ar filmą.


  Kiti Samsung planšečių priedai

  Išvykę atostogauti į kurortą ar tiesiog į savo sodybą pailsėti atsigulus ant hamako – būkite nepriklausomi nuo Samsung Tab S4 planšetės baterijos – įsigykite papildomą išorinę įkrovimo bateriją, kuri leis nevaržomai naudotis savo Samsung Tab S4 įrenginiu bet kur. Taip pat pas mus rasite ir įkrovimo kabelių bei blokelių.
     

 • Prenumeruok naujienlaiškį ir gauk 10% nuolaidą