Prekių katalogas

Xiaomi mi 8 Lite dėklai, dangteliai

 • Xiaomi Mi 8 Lite telefonų dėklai

  Pirmas žingsnis įsigijus išmanųjį telefoną – išsirinkti patinkančias apsaugines priemones, kurios užtikrintų mažesnę viso Xiaomi Mi 8 Lite korpuso pažeidimo ar sudaužymo tikimybę. Dėkliuko ir grūdinto ekrano stiklo kombinacija visada pasiteisinantis pasirinkimas. Grūdintas stiklas linkęs sugerti smūgį ir pats sudužti, palikdamas originalų Xiaomi Mi 8 Lite ekraną nepažeistą. Dėklas apsaugo kitas jautriausias Xiaomi Mi 8 Lite korpuso vietas – kampus, kraštus ir nugarėlę. Stipresnio smūgio metu, jei telefonas neapsaugotas ir sugeria smūgį kampu – labai didelė tikimybė, jog pasižeis ir korpusas, ir duš ekrano stiklas.

  499
  xiaomi mi 8 lite DĖKLAS MATT SILIKONINIS JUODAS
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  549
  Xiaomi Mi 8 lite dėklas Vennus Briliant TPU juodas
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  659
  Xiaomi Mi 8 lite dėklas Vennus Briliant TPU raudonas
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  659
  Xiaomi Mi 8 lite dėklas Vennus Briliant TPU žalias
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  659
  Atsparus vandeniui universalus telefono dėklas (įvairių dydžių)
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  799
  899
  899
  xiaomi mi8 lite ATVERČIAMAS DĖKLAS "SMART VIVA" mėlynas
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  999
 • Kokį dėklą rinktis Xiaomi Mi 8 Lite telefonui?

  Dėklų nugarėlių įvairovė leidžia išsirinkti ne tik priimtiną apsaugos dizainą, bet ir mėgstamą spalvą, gražų raštą ar paveikslėlį. Silikoniniai, skaidrūs ir ploni dėkliukai labiausiai tinka ir patinka tiems, kurie skeptiškai žiūri į bet kokią Xiaomi Mi 8 Lite apsaugą. Tokie dėklai praktiškai nejuntami ir nepastebimi. Tiems, kas išnaudoja mobiliojo apsaugą kaip stiliaus detalę – pasirinkimas itin didelis.

  Nugarėlės gali būti sutvirtintais kampais, šonais ar turėti oro tarpą vidinėje dalyje tarp telefono ir dėklo kampo. Tokia „oro pagalvė“ amortizuoja ir sugeria smūgį. Tvirto PC plastiko nugarėlės labiau juntamos rankose, tačiau jų tvirtumas leidžia itin patikimai saugoti išmanųjį.

  Atverčiami dėklai apsaugo visas Xiaomi Mi 8 Lite puses. Išorė dažniausiai dengta PU, EKO ar tikra oda, o viduj TPU lankstus rėmelis, kuris švelniai apgaubia telefoną, bet tvirtai jį laiko dėkle. Atvartas, pavyzdžiui, „Book Elegance“, „Smart Magnet“ ar „Smart Magnetic“ dėkluose gali atstoti piniginę kelioms kortelėms.

  Xiaomi Mi 8 Lite telefonų priedai – pigiau

  Apsaugoję Xiaomi Mi 8 Lite , nepamirškite ir kitų priedų. Gal trūksta krovimo laido, automobilinio telefono laikiklio ar bevielio įkroviklio? O gal reikia naujų ausinukų? Išsirinkite, užsisakykite internetu, o mes pasirūpinsime greitu pristatymu visoje Lietuvoje bei atsiėmimu Vilniuje dar tą pačią dieną, užsisakius iki 13 val.