Prekių katalogas

ONEPLUS DĖKLAI

 • Pasirinkite savo telefono modelį ir spauskite ant jo

   

  OnePlus Nord

  Oneplus 8 Pro

  Oneplus 7T

  Oneplus 7

  Oneplus 7 Pro

  Oneplus 6T

  Oneplus 6     

  OnePlus telefonų dėklai

  Papuoškite išmanųjį OnePlus telefoną išskirtiniais dėkliukais, kurie bus ne tik nepamainoma apsauga, bet kartu taps išskirtine Jūsų stilių papildančia detale. Mūsų internetinėje parduotuvėje tavotel.lt gausu gražių ir kokybiškų prekių žemomis kainomis, tad išsirinks net išrankiausi.

  OnePlus telefonų dėklai apsaugos išmanųjį nuo nepageidaujamų dulkių, smėlio ir kitų smulkių dalelių ir neleis joms subraižyti ir sugadinti telefono. Norint suteikti dar geresnę apsaugą telefonui, svarbu pasirūpinti ir ekrano bei kameros apsaugomis, kurios apsaugos nuo dūžių ir subraižymų. Tavotel.lt rasite daugybę akcijų, žinomų ir klientų pripažintų prekių ženklų, o svarbiausia pas mus įsigysite prekes pigiau!

  Kaip išsirinkti apsauginį dėklą telefonui?

  Išsirinkti išmaniojo telefono dėklą - atsakingas darbas. Pasirinkimų daugybė, todėl svarbu įvertinti savo poreikius. OnePlus telefonams rinkitės apsaugines nugarėles, atverčiamus dėklus, pilnai priekį ir galą dengiančius dėklus, kurie suteiks ypač puikią apsaugą.

  Apsauginiai dėklai gaminami iš kokybiškų ir patvarių medžiagų, rinkitės silikoninius, plastikinius, guminius, TPU ar odinius dėklus. Atverčiami dėklai apsaugos išmaniojo telefono priekį ir galą kartu suteikdami vietą kortelėms ar svarbiausiems dokumentams.

  Jūsų patogumui siūlome dėklų su virvelėmis ir žiedais, kurie leis išmanųjį laikyti daug patogiau ir saugiau. Apsauginiai dėklai su integruotais magnetais puikiai pravers kelionių metu, juos patogiai pritvirtinsite prie magnetinių telefono laikiklių.

  Internetinėje parduotuvėje rasite išskirtinių dizainų dėkliukų, vieni džiugins akis maloniomis ir švelniomis pastelinėmis, kiti ryškiomis ar klasikinėmis juoda ir balta spalvomis. Pagražinkite savo OnePlus telefoną pasirinkdami madingai dekoruotą, apsiųtą ar įmantriais raštais margintą dėkliuką.

  OnePlus telefonų priedai

  Jeigu tik telefono dėklo negana, būtinai užsukite į skiltį PRIEDAI, kurioje rasite daugybę OnePlus priedų. Papildomai apsaugokite telefoną įsigydami apsauginį stikliuką ar plėvelę ekranui bei kamerai.
  Jeigu mėgstate keliauti, internetinėje parduotuvėje rasite kokybiškų telefono laikiklių pigiau. Rinkitės magnetinius ar įstatomus laikiklius skirtus kelionėms dviračiu, paspirtuku ar automobiliu. Tavotel.lt parduotuvėje galite įsigyti garsiakalbių, ausinių, o taip pat adapterių, įkrovimo laidų bei įvairių įkroviklių.

  Rinkitės kokybiškas prekes žemomis kainomis!