Prekių katalogas

Xiaomi Mi 10 Lite dėklai

 • Xiaomi Mi 10 Lite telefonų dėklai

  Išmanusis telefonas būdamas su mumis kartu patiria visko – sąlytį su skirtingais paviršiais, išslydimą iš rankų, buvimą krepšyje ar kišenėje tarp kitų daiktų ir net raktų. Visa tai žeidžia Xiaomi Mi 10 Lite korpusą ir gali sugadinti nepataisomai. Kad taip nenutiktų, turime pasirūpinti tinkama korpuso ir ekrano apsauga, naudojant Xiaomi Mi 10 Lite dėkliuką bei grūdintą ekrano stiklą.

  Akcija! xiaomi mi 10 lite ATVERČIAMAS DĖKLAS SMART MAGNET mėlynas
  Pristatymas
  0-1 d.d. turime parduotuvėje Kaune
  721
  759 Sutaupykite 038
  Akcija! Xiaomi Mi 10 Lite Wozinsky Marble TPU baltas
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  759
  799 Sutaupykite 040
  Akcija! Xiaomi Mi 10 Lite Wozinsky Marble TPU juodas
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  759
  799 Sutaupykite 040
  Xiaomi Mi 10 Lite Ekrano apsauga 5D Hydrogel
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  599
  xiaomi mi 10 lite dėklas Antislip silikonas skaidrus
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  599
  xiaomi mi 10 lite dėklas X-LEVEL/PIPILU DINAMIC raudonas
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  799
  xiaomi mi 10 lite dėklas X-LEVEL/PIPILU DINAMIC juodas
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  799
  1099
  1199
 • Kaip išsirinkti Xiaomi Mi 10 Lite dėkliuką?

  Xiaomi Mi 10 Lite dėklai yra pigi ir stilinga investicija, kad brangus pirkinys išliktų kaip naujas kuo ilgiau. Dominuoja dvi pagrindinės ir perkamiausios dėkliukų rūšys – atverčiami dėklai bei dėklai nugarėlės.
  Dėkliukai nugarėlės gali būti silikoninės arba šiek tiek tvirtesnio TPU. Vieni ploniausių dėklų „X-Level antislip“ arba „High clear“ yra visiškai skaidrūs ir tik iki 1 mm storio, todėl jie visiškai neiškraipo originalių Xiaomi Mi 10 Lite formų bei spalvų. O užsidėjus ant telefono šie dėklai praktiškai nejuntami. Jei nesinori tokio minimalizmo, galėsite rinktis iš gausybės turimų dizainų, gražių spalvų ir raštų derinių.

  PU ar EKO odos atverčiami dėklai itin malonūs laikyti rankoje ir užversti apsaugo įrenginį iš visų pusių. Atvarte dažnai būna praktiškos kišenėlės, į kurias galite įsidėti reikalingas korteles ir naudoti vietoj piniginės.

  Ieškote kitų Xiaomi Mi 10 Lite priedų?

  Tuomet peržvelkite mūsų priedų asortimentą ir galbūt atnaujinsite savo kabelį, nes reikia ilgesnio. O gal rasite patogų Xiaomi Mi 10 Lite laikiklį, kuris gelbės kelionių metu. Pasižvalgykite ir tikrai rasite kažką, ko trūksta ir reikia. Užsisakę prekes nė nepastebėsite, kaip greitai mes jas pristatysime. Vilniuje dažniausiai prekes, užsakytas iki 13 val., galite atsiimti dar tą pačią darbo dieną.