Prekių katalogas

Daugiau informacijos greitai.

Kaip uždėti grūdintą stiklą telefonui

Šiuolaikiniame skaitmeniniame amžiuje mūsų išmanieji telefonai tapo nepakeičiama mūsų gyvenimo dalimi. Jais pasitikime bendraujant, pramogaujant ir net dirbant. Labai svarbu apsaugoti mūsų brangius įrenginius, o vienas geriausių būdų apsaugoti telefonų ekranus nuo įbrėžimų ir įtrūkimų yra uždėti grūdinto stiklo ekrano apsaugą. Šiame straipsnyje pateiksime išsamų vadovą, kaip ant telefono ekrano uždėti grūdinto stiklo ekrano apsauginą, užtikrinančią sklandų ir be burbuliukų montavimą. 

5 pagrindiniai telefono priedai, kuriuos turėtų turėti kiekvienas telefono naudotojas:

Kaip telefono naudotojai mes savo įrenginiui patikime viską – nuo bendravimo ir pramogų iki darbo ir organizavimo užduočių. Tačiau norint išnaudoti visas telefono galimybes, reikia tinkamų priedų. Štai penki pagrindiniai telefono priedai, kuriuos turėtų turėti kiekvienas telefono vartotojas: 

Kaip sužinoti savo telefono modelį

Tavotel supranta, kad tinkamų priedų rasti telefonams gali būti sunku. Nesvarbu, ar ieškote telefono dėklo ar bandote nustatyti, ar priedas yra suderinamas su jūsų telefono modeliu, visi variantai gali pasirodyti painūs. Todėl sukūrėme šį straipsnį, kad padėtume jums greitai nustatyti savo telefono modelį. 

Kuo skiriasi telefonų dėkliukų pagaminimo medžiagos ir kurią pasirinkti jums.

Iš ko gaminami telefono dėklai ir kuri medžiaga geriausia.