Prekių katalogas

Telefonų priedų kokybės reitingavimas

 • Žinodami, kad išsirinkti tinkamiausią telefono priedą žiūrint tik į nuotrauką gali būti sunkoka, mes sukūrėme savo produktų reitingavimo sistemą.

   

  Ji padės išsirinkti geriausiai jums tinkantį variantą už jūsų norimą kainą. 

   

  Atverčiamus telefono dėklus ir nugarėles vertiname pagal 5 kriterijų grupes. Verta paminėti, kad dėkliukų atsparumą vertiname proporcingai jo storiui, t.y. 0.6 mm TPU dėklas, turintis tokią pat apsaugą kaip storo plastiko dėklas, turės geresnį reitingo balą. Taigi apžvelkime vertinimo kriterijus.
   

  Telefonų dėklų medžiagos pagaminimo  kokybė - aukštos kokybės medžiagos yra malonios prisilietimui, puikiai apsaugo jūsų telefoną nuo perkaitimo. Jos vizualiai atrodo prabangiau ir patraukliau - ar tai būtų tikra, tinkamai išdirbta natūrali oda, ar aukštos kokybės TPU.
   

  Dėkliuko atsparumas smūgiams ir įbrėžimams - be abejonės viena iš svarbiausių priežaščių, kodėl renkamės dėklą savo mobiliajam, yra noras išsaugoti jį gražų ir nepažeistą lyg pirmą pirkimo dieną. Dėl to atliekame išbandymą savo parduodamiems dėkliukams, bandydami juos įbrėžti raktais ir paleisdami iš 1,2 m. aukščio - stebime dėkliukui bei telefonui padarytus pažeidimus. Taip imituojame dažnai pasitaikančius telefono pažeidimus jiems iškritus iš kišenės ar įsidėjus į rankinę kartu su raktais.
   

  Kokie yra paildomi dėkliuko bruožai ir funkcionalumas - telefono dėklas gali atlikti net tik jūsų telefono apsaugos darbą, jis gali turėti įvairių ypatybių, pagerinančių jūsų telefono funkcionalumą. Tai gali būti atverčiamas telefono dėklas, kuris leidžia atsiliepti neatidarius dangtelio, ar nugarėlė, pritaikyta pastatyti telefoną taip, jog būtų patogiau žiūrėti vaizdo įrašus. Nemažai mūsų dėklų turi integruotą metalinę plokštelę, kuri yra labai patogi, jeigu naudojate magnetinį laikiklį savo automobilyje. Yra ir išmanesnių dėkliukų, tokių kaip Nillkin MAGIC. Šie dėkliukai, dėl savo konkstrukcijos, leidžia telefonams būti kraunamiems bevieliu būdu, net jei jūsų telefonas nėra pritaikytas belaidžiam krovimui. O tiems, kurie yra kraunami be laido, padeda pasiekti geriausią krovimo našumą nenuimant dėklo.

   

  Kaip gerai išpjautos ir pritaikytos dėkliuko ertmės jūsų telefonui - perkant nekokybiškus dėklus pasitaiko, jog prastai pritaikytos ertmės neleidžia patogiai įjungti pakrovimo ar ausinių antgalio. Tuomet tenka nuimti dėkliuką, norint krauti ar klausytis muzikos. Dėl to ertmių pritaikymas yra svarbi mūsų reitingo dalis. 

   

  Dėklo ilgaamžiškumas - nusipirkę apsaugą savo telefonui, norime jog ji tarnautų ilgai ir būtų patikima, todėl vienas iš mūsų kriterijų yra įvertinti priedo ilgaamžiškumą. Tai atliekame sudarydami trintį su įvairiais paviršiais, lanksdydami, bei kitaip įmituodami ilgo naudojimo poveikius.

   

  Sudėję visus šiuos kriterijus, suteikiame telefono priedams tavotel.lt kokybės reitingą dešimtbalėje sistemoje nuo 1 iki 10. Norėdami pamatyti apibendrintas balų reikšmes, eikite iki puslapio apačioje esančios lentelės.

   

  Kitas nemažiau svarbus jūsų išmaniojo telefono apsaugos aspektas yra jo ekrano apsauga. Telefono ekranas yra, kogero, pažeidžiamiausia išmaniojo telefono dalis.  Jo apsaugai siūlome labai efektyvią priemonę - grūdinto stiklo ekrano apsaugą, kuri puikiai sugeria smūgius ir patyrus smūgį skyla pati, taip išsaugodama telefono ekraną. Nevisos ekrano apsaugos yra lygiavertės, pvz. lenktas 5D stiklas apsaugo net tik jūsų ekraną, bet ir jo kraštus, puikiai prisiklijuodamas prie viso paviršiaus ir yra nepastebimas. Paprastas grūdintas stikliukas puikiai apsaugo ekraną, tačiau yra labiau pastebimas, neuždengia kampų. Taip pat yra įvairių plėvelių iš plastiko ir silikono, kurios apsaugo nuo įbrėžimų, bet gali padėti ir sušvelninti smūgį. Esant tokiai įvairovei nustatėme reitingavimo kriterijus, kurie palengvins jūsų pasirinkimą.
   

  Telefono ekrano stiklo apsaugos kokybė nuo mechaninių pažeidimų - be abejonės pats svarbiausias aspektas perkant ekrano apsaugą yra jos galimybės išsaugoti mylimo telefono ekrana nedužusį, neįbrėžtą ar kitaip nepažeistą. Atlikdami spaudimo testą skiriame grudinto stiklo apsaugai skirtingo svorio spaudimą ir stebime, kiek jis atlaikys prieš skylant. Taip pat darome įvarius įbrėžimo tesus ir lyginame skirtingų ekrano stiklų atsparumą.
   

  Kaip gerai prisitvirtina prie ekrano - prastos kokybės grūdinto stiklo ar plėvelės apsauga priklijavus lengvai atlimpa, po ja gali patekti oro, dėl to telefono ekranas tampa mažiau atsparus, jį prisireikia greitai keisti. Mes savo produktus siūlome kuo geresnės kokybės ir įvertiname juos savo reitingu, kad galėtumėte išsirinkti jūsų poreikius ir kišenę atitnkančius produktus.

   

  Pastebimumas - aukštos kokybės ekrano apsauga yra itin skaidri, lygi ir prisiklijuoja prie jūsų ekrano taip gerai, jog tampa nepastebima lyg būtų telefono dalis, tad matydami aukštą produkto reitingą, galite būti tikri, jog apsauga bus beveik nejaučiama ir nepastebima. 

   

   

  Išmanieji telefonai puikūs tuo, jog juos turime visada po ranka ir patogiai galime jais naudotis betkurioje pasaulio vietoje, tačiau telefono baterijos įkrovimas juos pririša prie įkroviklio. Norėdami sumažinti krovimo laiką ir padaryti mobilųjį patogesnį naudojimui privalote turėti kokybišką įkroviklį, kuris ne tik per keliasdešimt minučių pilnai įkrautų telefono bateriją, bet būtų patogus naudoti ir neapkrautų jūsų bereikalingais rūpesčiais. Mes siūlome laidinius ir belaidžius įkroviklius, kurie leis greitai ir patogiai įkrauti telefoną. Suprantame, jog pagal išvaizdą apie šių produktų kokybę nuspręsti gali būti sunku, todėl mes įvertinę suteikiame jiems savo reitingą pagal šiuos kriterijus:
   

  Įkrovimo greitis - be abejonės pirmas ir pats svarbiausias įkroviklio vertinimo kriterijus. Prastos kokybės įkrovikliai krauna telefona ilgai, o juo naudojantis tik palaiko baterijos lygį. Aukštos kokybės "Fast Charge" įkrovikliai įkrauna telefona per mažiau nei valandą ir negaišina jūsų laiko. Tam, kad visuomet galėtumėte atskirti šiuos bruožus ne tik pagal nurodytus gamintojo parametrus, mes šį kriterijų įtraukiame į savo reitingą.
   

  Pakrovėjo patvarumas - nėra nieko įkyresnio, kaip nusidevėjęs įkroviklio laidas. Net ir neilgai naudojantis įkrovikliu, nekokybiškas laidas prie antgalio gali nusidevėti, nuplyšti ir kroviklį tenka išmesti. Dėl to nemažai gamintojų koncentruojasi ne tik į kabelio išvaizdą, bet ir į jų patvarumą. Kad jūsų kroviklis tarnautų ilgai, mūsų reitingas padės jums išsirinkti geriausią variantą.

   

  Kitos ypatybės - pakrovėjai skirtingi ir kiekvienas turi savo privalumų - ar tai QI kroviklis stovas, ar dviejų antgalių kableis tinkantis tiek Samsung, tiek iPhone telefonams. Šie ypatumai taip pat yra svarbi reitingo dalis.