Prekių katalogas

Huawei planšečių dėklai ir priedai

 •  

  IŠSIRINKITE SAVO PLANŠETINIO KOMPIUTERIO MODELĮ IR SPAUSKITE ANT JO. 

   

  Huawei MediaPad T5 (10)

  Huawei MediaPad T3 (10)

  Huawei MediaPad T3 (8)

  Huawei MediaPad M6 10.8"

  Huawei MediaPad M5 (10)

  Kiti Huawei planšečių modeliai

  Huawei planšečių dėklai

  Tai gamintojas, kuris stengiasi apjungti minimalizmą ir galią į vieną derinį. Kuriami prietaisai visuomet būna nepriekaištingų formų, kuriais galima grožėtis net nenaudojant jų. Tai įrenginiai, kurie yra vidutinės klasės, kuomet telefono ekrano tampa per mažai, o jūsų kompiuteris yra kitame kambaryje ar paliktas namuose. Huawei planšetė puikiai atlieka kasdienius poreikius naršant internete, skaitant laikraštį ar žiūrint filmą.

  Dėklas yra toji priemonė, kuri puikiai apsaugos jūsų įrenginį ir tuo pačiu bus ne tik maloni jūsų akiai, bet ir puikia stiliaus dalimi, kurią iš mūsų gausos išsirinkę tikrai lengvai suderinsite su bet kokiu žmogaus ar būsto stiliumi.
   

 • Į ką atsižvelgti renkantis dėklą?

  Didėjant ir plonėjant įrenginiams didėja ir pažeidimo rizika, todėl tokį įrenginį svarbu tinkamai apsaugoti. Tobulėjant technologijoms ir kintant prietaisų estetiniams standartams, juos tampa vis lengviau pažeisti netyčia atsisėdus, numetus ar apliejus skysčiu.

  Mūsų asortimentas jums leis rinktis iš skirtingų formų dėklų, medžiagų ir spalvų, iš kurių galės išsirinkti net pats išrankiausias vartotojas. Visi dėklai puikiai atliks savo darbą saugant jūsų įrenginį, kai jums to nepavyksta atlikti patiems.

  Galėsite rinktis iš užverčiamų dėklų, kurie pasitarnaus saugant ekraną transportuojant įrenginį ir tuo pačiu atliks stovo funkcijas, kai žiūrėsite savo mėgstamą serialą. Nugarėlės tipo dėklai puikiai susilies su jūsų įrenginiu ir ilgainiui net pamiršite, kad jūsų įrenginys yra apgaubtas apsauginiu dėklu.

  Dėklai lengvai sugers visus paviršutiniškus smūgius kurie gali nutikti prietaisui krentant ar ant jo užkritus. Dėklas tai priedas kuriam nereikia didelio dėmesio, nes jį lengva prižiūrėti todėl tai nebus dar vienas galvos skausmas kuriuo reikia nuolat rūpintis kad šis atliktų savąsias funkcijas.

  Dėklai Huawei planšetėms internetu

  Mūsų asortimento gausa leidžia jums pasiūlyti ne tik elementarią prietaiso apsaugą, bet taip pat suteikti papildomo žavesio iš pirmo žvilgsnio niekuo neypatingam ar jau gyvenimo mačiusiam prietaisui.