Prekių katalogas

Xiaomi Mi 11 Ultra dėklai ir priedai

 • Xiaomi Mi 11 Ultra telefonų dėklai

  Išmanusis telefonas būdamas su mumis kartu patiria visko – sąlytį su skirtingais paviršiais, išslydimą iš rankų, buvimą krepšyje ar kišenėje tarp kitų daiktų ir net raktų. Visa tai žeidžia įrenginio korpusą ir gali sugadinti nepataisomai. Kad taip nenutiktų, turime pasirūpinti tinkama korpuso ir ekrano apsauga, naudojant telefono dėkliuką bei grūdintą ekrano stiklą.

  Xiaomi mi 11 ultra dėklas High Clear 1,0mm skaidrus
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  599
  xiaomi mi 11 ultra Ekrano apsauginė plėvelė"Hydrogel"
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  629
  759
  759
 • Kaip išsirinkti išmaniojo dėkliuką?

  Telefonų dėklai yra pigi ir stilinga investicija, kad brangus pirkinys išliktų kaip naujas kuo ilgiau. Dominuoja dvi pagrindinės ir perkamiausios dėkliukų rūšys – atverčiami dėklai bei dėklai nugarėlės.

  Dėkliukai nugarėlės gali būti silikoninės arba šiek tiek tvirtesnio TPU. Vieni ploniausių dėklų „X-Level antislip“ arba „High clear“ yra visiškai skaidrūs ir tik iki 1 mm storio, todėl jie visiškai neiškraipo originalių telefono formų bei spalvų. O užsidėjus ant telefono šie dėklai praktiškai nejuntami.

  Jei nesinori tokio minimalizmo, galėsite rinktis iš gausybės turimų dizainų, gražių spalvų ir raštų derinių. PU ar EKO odos atverčiami dėklai itin malonūs laikyti rankoje ir užversti apsaugo įrenginį iš visų pusių. Atvarte dažnai būna praktiškos kišenėlės, į kurias galite įsidėti reikalingas korteles ir naudoti vietoj piniginės.

  Ieškote kitų telefono priedų?

  Tuomet peržvelkite mūsų priedų asortimentą ir galbūt atnaujinsite savo kabelį, nes reikia ilgesnio. O gal rasite patogų telefono laikiklį, kuris gelbės kelionių metu. Pasižvalgykite ir tikrai rasite kažką, ko trūksta ir reikia. Užsisakę prekes nė nepastebėsite, kaip greitai mes jas pristatysime. Vilniuje dažniausiai prekes, užsakytas iki 13 val., galite atsiimti dar tą pačią darbo dieną.