Prekių katalogas

Samsung Galaxy S21 FE Apsauginiai stiklai ir plėvelės

 • EKRANO STIKLIUKAI SAMSUNG S21 FE

  Jūsų išmanusis telefonas yra brangus ir vertingas turtas ne tik dėl kainos, bet ir dėl universalios paskirties. Ekrano apsauga neapsaugos išmaniojo telefono nuo visko. Tačiau tai padidins jūsų telefono apsaugos sluoksnį.

  Be to, jūsų išmaniojo telefono ekrano taisymo kaina yra daug didesnė nei ekrano apsaugos kaina. Visada galite sau leisti sumokėti nedidelę sumą, kad apsaugotumėte savo brangųjį telefoną nuo įbrėžimų ir išorinių smūgių.
   

  1044
  1099 Sutaupykite 055
  1044
  1099 Sutaupykite 055
  S21 FE 5G LCD apsauginis stikliukas 9H Samsung G990
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  499
  899
 • KOKIA EKRANO STIKLIUKO PASKIRTIS?

  Kaip vartotojas ar naudotojas visada mėgstate mėgautis sklandžiu išmaniojo telefono pojūčiu ir veikimu. Geras grūdinto stiklo ekrano apsauginis sluoksnis tarsi neegzistuojantis ir jo praktiškai nesijaučia. Jausmas tikrai geresnis nei plastikinė ekrano apsauga, o stiklo ekrano apsaugos ilgaamžiškumas suteikia vartotojui tokį patį sklandų pojūtį naudojant.

  Tik atminkite, kad įprastinė apsauga nuo įbrėžimų atrodys ne kaip stiklas, o kaip plastikas. Grūdinto stiklo ekrano apsaugos sumažina išmaniojo telefono ekrano akinimą, naudodamos pažangią technologiją, kuri sumažina atsispindėjusių vaizdų nuoseklumą. Tai galiausiai leidžia išmaniojo telefono naudotojo akims mažiau įsitempti, todėl savininkai gali patogiau naudotis savo įrenginiais, nes sumažėja juntamas akių nuovargis.

  Kiekvienas išmaniojo telefono savininkas turėtų apsvarstyti galimybę įsigyti ekrano apsauginę plėvelę, pagamintą iš plastiko ar grūdinto stiklo, kad apsaugotų savo telefono vertę ir nesugadintų telefono ekrano.

  KITI SAMSUNG S21 FE TELEFONO PRIEDAI

  Siūlome ne tik įvairų Samsung ekrano apsaugų asortimentą, tačiau ir dėklų. Idealiai apsaugai derinkite dėklą su stiklu. Taip pat mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite ir kitų naudingų priedų: įkroviklių, įkrovimo kabelių, laikiklių ir net kolonėlių ar ausinukų.