Prekių katalogas

Iphone 14 Plus

 • Apsauginiai ekrano stikliukai iPhone 14 Plus

  Sudužo apsauginis ekrano stikliukas ir nerandi, kur greitai galima būtų jį įsigyti? Mes jums padėsime! Pateikus užsakymą elektroninėje parduotuvėje ar paskambinus nurodytu kontaktiniu telefono numeriu iki 13 val., prekę atsiimti iš atsiėmimo punkto galėsite dar tą pačią dieną.

  iPhone 13 Pro Max/14 Plus LCD apsauginis stikliukas 9H
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  499
  iPhone 14/14 Plus Apsauginis stikliukas kamerai
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  599
  iPhone 14 Plus LCD apsauginis stikliukas Adpo
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  599
  iPhone 14 Plus LCD apsauginis stikliukas 9D Full Glue juodas
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  799
  iPhone 14 Plus LCD apsauginis stikliukas 520D juodas
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  799
  iPhone 14 Plus Apsauginis stikliukas kamerai 3MK Lens Pro
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  999
  1699
 • Kokia ekrano stikliuko paskirtis?

  Mūsų asortimente rasite iPhone 14 plus ekrano apsaugų iki išlenkimo, pilnai dengiančių ekraną, UV stiklų ar apsauginių plėvelių.

  Remiantis ilgamete klientų poreikių ir atsiliepimų praktika, rekomenduojame „Gorilla“ stiklus, kurie pilnai dengia ekraną juodais kraštais ar baltais kraštais. Šie stiklai yra tvirčiausi rinkoje, jie apsaugo mobilųjį telefoną nuo įbrėžimų ar įtrūkimų.

  Stiklu galite pasitikėti 100 procentų, kad rankinėje ar kišenėje originalus iPhone 13 pro max ekranas nesusibraižys ar krentant iš rankų nesuduš.

  30 proc. išmaniųjų telefonų savininkų ekranus sudaužo per pirmus naudojimosi metus. Klientams siūlome apsaugoti mobilųjį telefoną papildomai investuojant į ekrano apsaugą. Apsauginį stiklą yra pigiau ir lengviau pakeisti nei papildomai mokėti už pagrindinio ekrano keitimą.

  Kiti priedai

  Neapsiribojame tik išmaniųjų telefonų apsauga. Siūlome didelį ekrano apsaugų asortimentą ir planšetinių kompiuterių asortimentui bei išmaniesiems laikrodžiams. Kiekvienas įrenginys, kuris turi išmanųjį ekraną ar lengvai pažeidžiamą stiklo paviršių – turi būti papildomai apsaugotas.