Prekių katalogas

Iphone 14 Pro

 • Apsauginiai ekrano stikliukai iPhone 14 pro

  Viena iš lengviausiai ir dažniausiai sugadinamų išmaniųjų iPhone 14 pro telefonų dalių yra pagrindinis ekranas. Įvertinant tai, kad iPhone mobilieji telefonai yra didelė investicija, apsaugoti ekraną yra tiesiog būtina.
  Net ir nedidelis įbrėžimas ant ekrano jums gali sukelti diskomfortą juo naudojantis. Be to, tai sumažina įrenginio perpardavimo vertę, jei sugalvosite atnaujinti įrenginį ir seną parduoti.
   

  474
  499 Sutaupykite 025
  1139
  1199 Sutaupykite 060
  iPhone 14 Pro LCD apsauginis stikliukas 9D Full Glue juodas
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  799
  iPhone 14 Pro LCD apsauginis stikliukas 520D juodas
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  799
  iPhone 14 Pro LCD apsauginis stikliukas 5D Full Glue juodas
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  1199
 • Ekrano apsauginių stikliukų rūšys

  Ieškodami ekrano apsaugos interneto platybėse galite likti priblokšti rezultatais. Prekių ženklų, tipų ir kainų yra tiek daug, kad gali apsisukti galva beieškant. Palengvinant ekrano apsaugų paieškas galime jas suskirstyti į keletą perkamiausių tipų, kurių kiekvienas gali turėti savų pranašumų ir trūkumų.

  Pradėkime nuo pačios ploniausios apsaugos-PET. PET ekrano apsauga tiesiogiai neapsaugo nuo stiprių įbrėžimų ar smūgių, tačiau jos yra itin pigios, lengvos ir plonos. Puikus pasirinkimas klientams, kuriems svarbi lengva apsauga ir kuo mažesnis svetimkūnio pojūtis.

  Kita rūšis būtų apsauginiai stiklai „Tempered Glass 9h“, jie neturi TPU plėvelių savybių, kurios pačios išsilygina smulkius įbrėžimus, tačiau yra tvirtesni apsaugos nuo įbrėžimų ir kritimo požiūriu.
  Pati tvirčiausia bei populiariausia apsauginių stiklų rūšis būtų 5D „Full Glue“, kurie pilnai dengia iPhone ekraną. Turime apsauginių stiklų tiek juodais kraštais, auksiniais, tamsoje šviečiančiais kraštais ir baltais kraštais.

  Elektroninėje parduotuvėje rasite ekrano apsauginių stiklų įvairų asortimentą bei pritaikytas papildomas akcijas.

  Kiti priedai iPhone telefonui

  Ekrano apsauga yra tik viena dėlionės dalis, kuri apsaugo telefoną nuo įbrėžimų. Šios plėvelės ar stiklai padės išvengti įbrėžimų ir apsaugos nuo smūgių, tačiau jei nerimaujate, kad numesite telefoną ir pažeisite į smagiau, vertėtų apsvarstyti dėklo įsigijimą.

  Taip pat pas mus rasite ir įkrovimų kabelių, nešiojamų kolonėlių, ausinukų bei automobilinių laikiklių.