Prekių katalogas

Xiaomi Redmi K30 dėkliukai

 • Xiaomi Redmi K30 telefonų dėklai

  Išmanusis telefonas būdamas su mumis kartu patiria visko – sąlytį su skirtingais paviršiais, išslydimą iš rankų, buvimą krepšyje ar kišenėje tarp kitų daiktų ir net raktų. Visa tai žeidžia Xiaomi Redmi K30 korpusą ir gali sugadinti nepataisomai. Kad taip nenutiktų, turime pasirūpinti tinkama korpuso ir ekrano apsauga, naudojant Xiaomi Redmi K30 dėkliuką bei grūdintą ekrano stiklą.

  374
  499 Sutaupykite 125
  akcija! xiaomi redmi k30 TPU dėklas "Carbon Lux" Juodas
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  449
  599 Sutaupykite 150
  562
  749 Sutaupykite 187
  Xiaomi redmi k30 ekrano apsauginis stikliukas Tempered Glass
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  499
  Xiaomi redmi k30 dėklas high clear 1,0mm silikonas skaidrus
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  499
  xiaomi redmi k30 TPU dėklas "Carbon Lux" Juodas
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  599
  xiaomi redmi k30 dėklas Liquid silicone juodas
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  799
 • Kaip išsirinkti Xiaomi Redmi K30 dėkliuką?

  Xiaomi Redmi K30 dėklai yra pigi ir stilinga investicija, kad brangus pirkinys išliktų kaip naujas kuo ilgiau. Dominuoja dvi pagrindinės ir perkamiausios dėkliukų rūšys – atverčiami dėklai bei dėklai nugarėlės.
  Dėkliukai nugarėlės gali būti silikoninės arba šiek tiek tvirtesnio TPU. Vieni ploniausių dėklų „X-Level antislip“ arba „High clear“ yra visiškai skaidrūs ir tik iki 1 mm storio, todėl jie visiškai neiškraipo originalių Xiaomi Redmi K30 formų bei spalvų. O užsidėjus ant telefono šie dėklai praktiškai nejuntami. Jei nesinori tokio minimalizmo, galėsite rinktis iš gausybės turimų dizainų, gražių spalvų ir raštų derinių.

  PU ar EKO odos atverčiami dėklai itin malonūs laikyti rankoje ir užversti apsaugo įrenginį iš visų pusių. Atvarte dažnai būna praktiškos kišenėlės, į kurias galite įsidėti reikalingas korteles ir naudoti vietoj piniginės.

  Ieškote kitų Xiaomi Redmi K30 priedų?

  Tuomet peržvelkite mūsų priedų asortimentą ir galbūt atnaujinsite savo kabelį, nes reikia ilgesnio. O gal rasite patogų Xiaomi Redmi K30 laikiklį, kuris gelbės kelionių metu. Pasižvalgykite ir tikrai rasite kažką, ko trūksta ir reikia. Užsisakę prekes nė nepastebėsite, kaip greitai mes jas pristatysime. Vilniuje dažniausiai prekes, užsakytas iki 13 val., galite atsiimti dar tą pačią darbo dieną.   

 • Prenumeruok naujienlaiškį ir gauk 10% nuolaidą