Prekių katalogas

Xiaomi Redmi 7 dėklai

 • Xiaomi Redmi 7 telefonų dėklai ir priedai internetu pigiau!

  Dabar turbūt kiekvienas neįsivaizduojam savo kasdienybės be mobiliojo telefono. Jis keliauja su mumis iš kambario į kambarį, į darbą, į kelionę ir atlieka daug funkcijų vienu metu – fotoaparato, navigacijos, kompiuterio ir, žinoma, pagrindinę – susisiekimo bei bendravimo.

  Vien dėl jo funkcionalumo ir pastovaus naudojimo turime saugoti ir pasirūpinti, kad išorė taip pat išliktų kaip nauja kuo ilgiau. Pati paprasčiausia ir geriausia apsauginė priemonė – Xiaomi Redmi 7 dėkliukai ir ekrano stikliukai.

  509
  599 Sutaupykite 090
  599
  799 Sutaupykite 200
  Xiaomi Redmi 7 LCD apsauginis stikliukas 9H
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  499
  xiaomi redmi 7 dėklas TPU rubber juodas
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  549
  Atsparus vandeniui universalus telefono dėklas (įvairių dydžių)
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  799
  Xiaomi Redmi 7 Dėklas Smart Magnet juodas
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  799
  799
  Xiaomi Redmi 7 Dėklas Book Elegance juodas
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  999
 • Xiaomi Redmi 7 Dėkliukų rūšys

  Dėklai nugarėlės dažniausiai turi daugiau ir įvairesnių dizainų, spalvų bei pagaminimo medžiagų variacijų. Jos būna pagamintos iš silikono ar TPU, lanksčios, dėl savo plonumo neiškraipančios originalių Xiaomi Redmi 7 formų ir lengvai uždedamos. Turime ir itin tvirtų, vien iš PC plastiko ar mišriai PC plastiko ir TPU pagamintų nugarėlių. Jos dengia Xiaomi Redmi 7 korpuso kraštus ir kampus bei įrenginio nugarėlę, palikdamos ekraną be apsaugos.

  Atverčiami dėklai dažniausiai gaminami iš PU, EKO odos, tekstūrinės medžiagos ir turi viduje TPU ar silikono rėmelį, kuris apgaubia bei tvirtai laiko mobilųjį dėkle. Pačiame atvarte neretai būna kelios kišenėlės laikyti savo svarbiausias korteles. Atverčiami dėklai dažnai fiksuojami magnetiniu užsegimu apsaugo pilnai visą Xiaomi Redmi 7 korpusą, kol dėklas užverstas.

  Kiti Xiaomi Redmi 7 priedai

  Išsirinkę patinkantį dėkliuką ir grūdintą stikliuką, nepamirškite peržvelgti mūsų asortimente esančių Xiaomi Redmi 7 priedų – kabelių, įkroviklių ar laikiklių, kurie palengvins visas jūsų keliones. Siūlome ir nešiojamų garso kolonėlių ar asmenukių lazdų, kad pasibuvimai su artimaisiais būtų ir smagesni, ir patogiai įamžinti.   

 • Prenumeruok naujienlaiškį ir gauk 10% nuolaidą