Prekių katalogas

Xiaomi Redmi 4A dėklai, dangteliai

 • Xiaomi Redmi 4A telefonų dėklai ir priedai internetu pigiau!

  Dabar turbūt kiekvienas neįsivaizduojam savo kasdienybės be mobiliojo telefono. Jis keliauja su mumis iš kambario į kambarį, į darbą, į kelionę ir atlieka daug funkcijų vienu metu – fotoaparato, navigacijos, kompiuterio ir, žinoma, pagrindinę – susisiekimo bei bendravimo.

  Vien dėl jo funkcionalumo ir pastovaus naudojimo turime saugoti ir pasirūpinti, kad išorė taip pat išliktų kaip nauja kuo ilgiau. Pati paprasčiausia ir geriausia apsauginė priemonė – Xiaomi Redmi 4A dėkliukai ir ekrano stikliukai.

  Atsparus vandeniui universalus telefono dėklas (įvairių dydžių)
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  799
  Xiaomi redmi 4A dėklas X-LEVEL GUARDIAN silikonas bordo
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  799
  Xiaomi redmi 4A dėklas X-LEVEL GUARDIAN silikonas MĖLYNAS
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  799
  Xiaomi redmi 4A dėklas X-LEVEL GUARDIAN silikonas RAUDONAS
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  799
  Xiaomi redmi 4A dėklas X-LEVEL GUARDIAN silikonas ROŽINIS
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  799
  989
 • Xiaomi Redmi 4A Dėkliukų rūšys

  Dėklai nugarėlės dažniausiai turi daugiau ir įvairesnių dizainų, spalvų bei pagaminimo medžiagų variacijų. Jos būna pagamintos iš silikono ar TPU, lanksčios, dėl savo plonumo neiškraipančios originalių Xiaomi Redmi 4A formų ir lengvai uždedamos. Turime ir itin tvirtų, vien iš PC plastiko ar mišriai PC plastiko ir TPU pagamintų nugarėlių. Jos dengia Xiaomi Redmi 4A korpuso kraštus ir kampus bei įrenginio nugarėlę, palikdamos ekraną be apsaugos.

  Atverčiami dėklai dažniausiai gaminami iš PU, EKO odos, tekstūrinės medžiagos ir turi viduje TPU ar silikono rėmelį, kuris apgaubia bei tvirtai laiko mobilųjį dėkle. Pačiame atvarte neretai būna kelios kišenėlės laikyti savo svarbiausias korteles. Atverčiami dėklai dažnai fiksuojami magnetiniu užsegimu apsaugo pilnai visą Xiaomi Redmi 4A korpusą, kol dėklas užverstas.

  Kiti Xiaomi Redmi 4A priedai

  Išsirinkę patinkantį dėkliuką ir grūdintą stikliuką, nepamirškite peržvelgti mūsų asortimente esančių Xiaomi Redmi 4A priedų – kabelių, įkroviklių ar laikiklių, kurie palengvins visas jūsų keliones. Siūlome ir nešiojamų garso kolonėlių ar asmenukių lazdų, kad pasibuvimai su artimaisiais būtų ir smagesni, ir patogiai įamžinti.   

 • Prenumeruok naujienlaiškį ir gauk 10% nuolaidą