Prekių katalogas

Xiaomi Mi A1 (Mi 5x) dėklai, dangteliai

 • Xiaomi Mi A1 (Mi 5x) telefonų dėklai

  Pirmas žingsnis įsigijus išmanųjį telefoną – išsirinkti patinkančias apsaugines priemones, kurios užtikrintų mažesnę viso Xiaomi Mi A1 (Mi 5x) korpuso pažeidimo ar sudaužymo tikimybę. Dėkliuko ir grūdinto ekrano stiklo kombinacija visada pasiteisinantis pasirinkimas. Grūdintas stiklas linkęs sugerti smūgį ir pats sudužti, palikdamas originalų Xiaomi Mi A1 (Mi 5x) ekraną nepažeistą. Dėklas apsaugo kitas jautriausias Xiaomi Mi A1 (Mi 5x) korpuso vietas – kampus, kraštus ir nugarėlę. Stipresnio smūgio metu, jei telefonas neapsaugotas ir sugeria smūgį kampu – labai didelė tikimybė, jog pasižeis ir korpusas, ir duš ekrano stiklas.

  Atsparus vandeniui universalus telefono dėklas (įvairių dydžių)
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  799
 • Kokį dėklą rinktis Xiaomi Mi A1 (Mi 5x) telefonui?

  Dėklų nugarėlių įvairovė leidžia išsirinkti ne tik priimtiną Xiaomi Mi A1 (Mi 5x) apsaugos dizainą, bet ir mėgstamą spalvą, gražų raštą ar paveikslėlį. Silikoniniai, skaidrūs ir ploni dėkliukai labiausiai tinka ir patinka tiems, kurie skeptiškai žiūri į bet kokią Xiaomi Mi A1 (Mi 5x) apsaugą. Tokie dėklai praktiškai nejuntami ir nepastebimi. Tiems, kas išnaudoja mobiliojo apsaugą kaip stiliaus detalę – pasirinkimas itin didelis.

  Nugarėlės gali būti sutvirtintais kampais, šonais ar turėti oro tarpą vidinėje dalyje tarp telefono ir dėklo kampo. Tokia „oro pagalvė“ amortizuoja ir sugeria smūgį. Tvirto PC plastiko nugarėlės labiau juntamos rankose, tačiau jų tvirtumas leidžia itin patikimai saugoti Xiaomi Mi A1 (Mi 5x) išmanųjį.

  Atverčiami dėklai apsaugo visas Xiaomi Mi A1 (Mi 5x) puses. Išorė dažniausiai dengta PU, EKO ar tikra oda, o viduj TPU lankstus rėmelis, kuris švelniai apgaubia telefoną, bet tvirtai jį laiko dėkle. Atvartas, pavyzdžiui, „Book Elegance“, „Smart Magnet“ ar „Smart Magnetic“ dėkluose gali atstoti piniginę kelioms kortelėms.

  Xiaomi Mi A1 (Mi 5x) telefonų priedai – pigiau

  Apsaugoję Xiaomi Mi A1 (Mi 5x), nepamirškite ir kitų priedų. Gal trūksta krovimo laido, automobilinio Xiaomi Mi A1 (Mi 5x) laikiklio ar bevielio įkroviklio? O gal reikia naujų ausinukų? Išsirinkite, užsisakykite internetu, o mes pasirūpinsime greitu pristatymu visoje Lietuvoje bei atsiėmimu Vilniuje dar tą pačią dieną, užsisakius iki 13 val.    

 • Prenumeruok naujienlaiškį ir gauk 10% nuolaidą