Prekių katalogas

Xiaomi Mi 8 dėklai, dangteliai

 • Xiaomi Mi 8 telefonų dėklai

  Išmanusis telefonas būdamas su mumis kartu patiria visko – sąlytį su skirtingais paviršiais, išslydimą iš rankų, buvimą krepšyje ar kišenėje tarp kitų daiktų ir net raktų. Visa tai žeidžia Xiaomi Mi 8 korpusą ir gali sugadinti nepataisomai. Kad taip nenutiktų, turime pasirūpinti tinkama korpuso ir ekrano apsauga, naudojant Xiaomi Mi 8 dėkliuką bei grūdintą ekrano stiklą.

  499
  Atsparus vandeniui universalus telefono dėklas (įvairių dydžių)
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  799
  Xiaomi Mi 8 dėklas Vennus Briliant TPU juodas
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  659
  Xiaomi Mi 8 dėklas Vennus Briliant TPU žalias
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  659
  Xiaomi Mi 8 dėklas Vennus Briliant TPU raudonas
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  659
  799
  Xiaomi Mi 8 DĖKLAS NILLKIN NATURE 0.6MM TPU skaidrus
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  889
 • Kaip išsirinkti Xiaomi Mi 8 dėkliuką?

  Xiaomi Mi 8 dėklai yra pigi ir stilinga investicija, kad brangus pirkinys išliktų kaip naujas kuo ilgiau. Dominuoja dvi pagrindinės ir perkamiausios dėkliukų rūšys – atverčiami dėklai bei dėklai nugarėlės.
  Dėkliukai nugarėlės gali būti silikoninės arba šiek tiek tvirtesnio TPU. Vieni ploniausių dėklų „X-Level antislip“ arba „High clear“ yra visiškai skaidrūs ir tik iki 1 mm storio, todėl jie visiškai neiškraipo originalių Xiaomi Mi 8 formų bei spalvų. O užsidėjus ant telefono šie dėklai praktiškai nejuntami. Jei nesinori tokio minimalizmo, galėsite rinktis iš gausybės turimų dizainų, gražių spalvų ir raštų derinių.

  PU ar EKO odos atverčiami dėklai itin malonūs laikyti rankoje ir užversti apsaugo Xiaomi Mi 8 iš visų pusių. Atvarte dažnai būna praktiškos kišenėlės, į kurias galite įsidėti reikalingas korteles ir naudoti vietoj piniginės.

  Ieškote kitų Xiaomi Mi 8 priedų?

  Tuomet peržvelkite mūsų priedų asortimentą ir galbūt atnaujinsite savo kabelį, nes reikia ilgesnio. O gal rasite patogų Xiaomi Mi 8 laikiklį, kuris gelbės kelionių metu. Pasižvalgykite ir tikrai rasite kažką, ko trūksta ir reikia. Užsisakę prekes nė nepastebėsite, kaip greitai mes jas pristatysime. Vilniuje dažniausiai prekes, užsakytas iki 13 val., galite atsiimti dar tą pačią darbo dieną.   

 • Prenumeruok naujienlaiškį ir gauk 10% nuolaidą