Prekių katalogas

Selfie (asmenukių) lazdos

 • Ar kada darėte savo ar kolektyvo nuotrauką ir ieškojote žmogaus, kuris gali toliausiai atitraukti kamerą taip įamžinant visų žmonių veidus dalyvavusius gimtadienyje ar vakarėlyje? O galbūt atsitiko taip, kad nieko nesigaudavo ir tekdavo kažkam paimti telefoną ir įamžinti visus žmones be fotografo? Nesijaudinkit, mums taip pat yra buvę tokių akimirkų, todėl suradus šios nesėkmės sprendimą, mes norime pasidalinti su jumis.


  Šio sprendimo atsakymas - asmenukių lazda - tai prietaisas, kuris nukonkuruos net ir pačias ilgiausias rankas jūsų kolektyve ir taip pat apsaugos jus nuo raumenų patempimo bandant atitraukti telefoną ar kamerą, kaip įmanoma toliau taip visus įtraukiant į objektyvą.

   

 • Priedas asmenukių darymui

  Nors šis dalykas yra labiau paplitęs tarp jaunimo, norinčio įamžinti save kaip įmanoma gražesnėje aplinkoje, kitos amžiaus grupės irgi ima suprasti šio daikto svarbą ir nauda. Asmenukių lazda tai puikus priedas jūsų kelionėje, kai norite išgauti geresnės kokybės nuotraukas su visais savo draugais ar šeimos nariais, o aplinkui jus nėra nei vieno galinčio tai padaryti už jus. O kartais ir nelabai jauku prašyti nepažįstamųjų.

  Šios lazdos yra valdomos tiek mechaniniu būdu, tiek belaidžiu būdu ar net pulteliu. Pastarojo tipo lazdos yra šiuolaikiškesnės, mat jas galima Bluetooth pagalba susieti su jūsų išmaniuoju įrenginiu ir mygtuko paspaudimu atlikti kokybišką nuotrauką.

  Na, o mechaninio tipo lazdos yra valdomos mechaniniu būdu, kai paspaudžiamas lazdos rankenoje esantis mygtukas aktyvuoja viršuje esančia alkūnę ir ši paspaudžia fotografavimo mygtuką jūsų telefone.

  Selfie lazdos internetu

  Visos mūsų siūlomos asmenukių lazdos yra pagamintos iš kokybiškų medžiagų, todėl būsite tikri, kad ištiesus lazdą iki maksimalaus ilgio ši nesulinks pusiau ar įtvirtinus telefoną į lazdos rėmelį šis neiškris ant žemės. Lazdos rėmeliai pagaminti iš tvirto plastiko, kuris savo vidinėje dalyje turi minkštą gumą, kuri užtikrins, kad jūsų telefonas tvirtai prisispaustų, o minkšta guma užtikrins, kad vėjo gūsis ar krestelėjimas nepakeistų fotografavimo kampo.

  Visų lazdų maksimalus ilgis yra nuo 60 cm iki 85 cm, todėl būsite tikri, kad įamžinsite viską su šiais papildomais centimetrais, taip išgaudami puikų panoraminį vaizdą. Asmenukių lazdos alkūnė užtikrins, kad telefonas bus nukreiptas jums labiausiai tinkančiu kampu įamžinti akimirkas. Lazdos rankena, apgaubta kokybiška, neslidžia medžiaga leis tvirtai laikyti prietaisą rankoje, taip leidžiant įamžinti net pačias ekstremaliausias situacijas.

  Apžvelgus visus šiuos pranašumus, tikime, kad galėsite išsirinkti jums labiausiai patikusią asmenukių lazdą pagal jums priimtinus kriterijus ir tuo pačiu iš mūsų siūlomos gausos priderinti netgi jums patinkančią spalvą.