Prekių katalogas

Telefonų laidai

 • Telefonų laidai tai bene opiausia šiuolaikinių telefonų tema, tai laidai kurių niekada nebus per mažai ir juos visada norisi turėti po ranka telefonui pranešus, jog telefone likę kiek mažiau nei 20 % baterijos.

  Šiuolaikiniai telefonai sukurti atlikti begales funkcijų, todėl retas telefonas intensyviai naudojamas geba išlaikyti visą dieną be įkrovimo, todėl dauguma nori turėti krovimo laidus kiekviename kambaryje, automobilyje ar kuprinėje.

  Ilgai naudojami laidai garbanojasi, lankstosi, todėl laikui bėgant pastebime, kad dėl neaiškių priežasčių jūsų telefonas nesikrauna sparčiuoju krovimu ir tada pamatote, kad jūsų laidas ties pakrovimo kištuku yra sulinkęs 90 laipsnių kampu ir jį tenka judinti, norint vėl turėti spartųjį įkrovimą.


   

 • Iphone lightning , Type-C ir micro USB laidai visiems telefonams

  Mūsų asortimente gausu įvairaus ilgio, storio bei tipo laidų. Siūlome jums lightning, usb, micro usb, type-c ir kitų jungčių laidus. Mūsų gausoje turėsite galimybę rinktis laidą net pagal jūsų mėgstamą spalvą!
  Svarbu atkreipti dėmesį į laidą bei jūsų naudojimo įpročius. Jeigu jūs mėgstate krovimo laidus nešiotis su savimi tiek į darbą, tiek į išvyką, rekomenduojame naudoti storesnio tipo laidus, taip nuolatos lankstomas laidas ilgiau išlaikys savo formas bei lėčiau susidėvės laido perėjimas į jungtį.


  Jeigu jūs ketinate laidą laikyti pastoviai vienoje vietoje geriausias sprendimas būtų plonas bei lankstus laidas, kuriam nereikia daug priežiūros. Taip pat perkant laidus svarbu atkreipti dėmesį į laido perėjimą į jungtį, jeigu jūs mėgstate lankstyti laidus ar juos įremti į paviršių, reikėtų rinktis tokį laidą, kuris turi papildomas apsaugas šiose srityse – jos prailgins laido gyvavimo trukmę.


  Kaip ir minėjome mūsų asortimente gausu laidų įvairių spalvų, todėl vienas iš papildomų pranašumų renkantis laidus mūsų puslapyje galėsite lengvai juos pritaikyti prie originalaus laido spalvos taip išlaikant pastovumą savo laidų kolekcijoje!

  Telefoniniai laidai internetu

  Retas žmogus kuris geba išgyventi su originaliu laidu per visą telefono gyvavimo laikotarpį ir jeigu jūs esate tas žmogus Tavotel.lt norėtų jus pasveikinti, nes gebate puikiai saugoti savo daiktus. Tačiau jeigu jūs nesate toks, nesijaudinkite, mūsų komanda skuba jums į pagalbą ir siūlo jums gausų laidų asortimentą, iš kurio išsirinks kiekvienas!