Prekių katalogas

Iphone pakrovėjai

 • Galima drąsiai teigti, kad iPhone gamintojo telefonai yra TOP trys plačiausiai naudojami įrenginiai visame pasaulyje. Šie telefonai yra išskirtiniai ne tik savo dizainu, formomis, bet ir savo parametrais. Vienas iš šių parametrų yra krovimo lizdas. Šiam lizdui netinka visų plačiai naudojami micro-USB ar type-C krovimo įvadai. Todėl galima sakyti, kad šis gamintojas yra ištikimas savo produktui ir savo aksesuarams.

  Šis gamintojas yra labiausiai ginantis savo techniką ir produkciją, todėl su kiekvienu programinės įrangos atnaujinimu naudojant alternatyvius krovimo laidus ar blokelius galite susidurti su situacija, kai telefonas tiesiog nustoja krautis, mat šis nebepripažįsta jūsų kabelio.

   

 • Greitasis krovimas

  Mūsų atrinkti gamintojai yra autorizuoti ir užtikrina, kad jūsų prietaisas būtų visados pakrautas. Šios alternatyvos yra puikus kompanionas tiek netekus originalaus kabelio, tiek kaip antrininkas, kurį galite visada turėti su savimi ir esant būtinybei pasikrauti savo prietaisą. O svarbiausia, kad nutaikius modelio suderinamumą ir kitus svarbius parametrus, turėsite greitąjį krovimą.

  Kitas šiomis dienomis aktualus dalykas yra tai, kad naujieji iPhone telefonai yra parduodami be papildomų priedų, todėl šiuos tenka pirkti atskirai, o tai reikalauja papildomų nemažų investicijų įsigijus ir taip jau brangų prietaisą.

  Mūsų siūlomi pakrovėjai yra puiki kainos ir kokybės kombinacija, kuri atliks krovimo funkciją identišką jūsų originaliam pakrovėjui. Visi laidai yra padengti stora, bet minkšta apsaugine guma, todėl būsite saugūs, kad nuolatos naudojamo laido antgaliai nenusidėvės ir nesulūš, o lankstomas laidas transportavimo metu visada grįš į savo pradinę formą ir ilgainiui nesusigarbanos.

  Kokybiški Apple įrenginių įkrovikliai internetu

  Mūsų siūlomame asortimente rasite įvairaus ilgio laidų, todėl galėsite rinktis pagal jums reikiamus poreikius. Mūsų siūlomų laidų pakaks, kad kraudamiesi telefoną jūs galėsite judėti per kambarį nevaržomai, jums nereikės daugiau sėdėti vienoje vietoje prisispaudus prie rozetės ir laukti kol jūsų telefonas bus pilnai pakrautas. Ypatingai patogu, jei jūsų rozetė ar prailgintuvas prie lovos yra žemai ar kiek tolėliau, tada kelių metrų laidas pasitarnaus, kad galėtumėte patogiai gulėdami skaityti ar naršyti naujienas.

  Visi siūlomi pakrovėjai yra dviejų dalių, todėl laisvai galėsite pritaikyti šiuos komplektus ir kitiems prietaisams, kuriems pakrauti galbūt reikia kitokio tipo laido, bet blokelis bus tinkamas. Šie komplektai yra lengvai suderinami ir su to pačio gamintojo kompiuteriais, tereikia suderinti įvestis.