Prekių katalogas

C tipo pakrovėjai

 • Ar kada teko kovoti su draugu, o galbūt su savo antrąja puse, kas pirmas krausis telefoną grįžus namo? Galbūt teko atsidurti situacijoje, kai turite viso labo tik vieną pakrovėją ir kelis mirštančius telefonus? Visos šios situacijos yra pasekmės, kai nepasirūpinate savo pakrovėju. Šią problemą galima išspręsti su mūsų siūlomomis prekėmis už itin prieinamą kainą. Turint savo asmeninį daugiau nereikės kovoti dėl laido ar galvoti, iš ko pasiskolinti pakrovėją išvykos ar vakarėlio metu.

 • Universalūs krovikliai įvairiems telefonams ir įrenginiams

  Mūsų asortimente mes jums siūlome įsigyti įvairaus ilgio, medžiagos bei spalvos pakrovėjų. Visi šie kriterijai yra savotiškai svarbūs kiekvieno žmogaus pasirinkimuose įsigyjant naują pakrovėją. Pakrovėjų ilgius galima skirstyti į kategorijas, kur toks pakrovėjas bus naudojamas. Jeigu jūs ketinate naudoti pakrovėją automobilyje ar sukomplektuoti jį su išorine baterija, tokiu atveju vertėtų rinktis pakrovėją iki 1 m ilgio.

  Jeigu jūs esate žmogus, kuris namuose negali atsitraukti nuo telefono ir negalite nustygti vietoje, tokiu atveju rekomenduojame įsigyti 2 m ar dar ilgesnį laidą. Turėdami tokio ilgio kabelį galėsite laisvai judėti per visą kambarį ir užsiimti jums norima veikla bei visada turėti kraunamą telefoną šalia jūsų.

  Pakrovėjo medžiaga, kuri saugo patį laidą yra vienas iš svarbiausių aspektų renkantis pakrovėją. Medžiaga, kuri dengia laidus yra medžiaginė arba guminė. Medžiaginio tipo laidai yra tinkami naudoti automobiliuose, kelionėse, nes tokio tipo laidai yra labiau atsparūs aštriems daiktams, todėl būsite užtikrinti, kad stumiantis kėdę automobilyje jo nesulaužysite ar nešiojantis kuprinėje jo nesupjaustysite su aštriais daiktais.

  Guma dengti laidai yra labiau tinkami stacionariam naudojimui, kur nereikalaujama didelio krūvio jį pastoviai transportuojant. Visi laidai yra ganėtinai stori, todėl lėčiau garbanosis ar įtrūks nuo pastovaus lankstymo ar vyniojimo.

  Telefonų įkrovikliai internetu

  Kai kurie siūlomi pakrovėjai turi integruotus adapterius, todėl pasirinkus tokio tipo pakrovėją būsite ramūs, nes galėsite jį pritaikyti ir kitokio tipo įvestis turintiems prietaisams. Renkantis pakrovėją ir derinant jį su krovimo blokeliu, svarbu atkreipti dėmesį į galingumą. Geriausia rinktis atsižvelgus į jūsų buvusį ar turimą blokelį, tuomet ir toliau galėsite mėgautis ta pačia krovimo sparta.

  Perkant mūsų parduotuvėje nebereikės jaudintis, kad sugadinus ar sulaužius kabelį teks ir vėl permokėti už naują, nes mūsų puslapyje rasite geriausias kainos ir kokybės prekes.