Prekių katalogas

Adapteriai telefonams ir kompiuteriams

 • Jungtys, jungtys ir dar kartą jungtys, šiais laikais bene kiekviena prietaisų kategorija nori turėti savo asmeninę įvestį, todėl kartais darosi sunku susieti tam tikrus įrenginius tarpusavyje, kurie iš pažiūros yra skirti vienas kitam!

 • Įvairūs adapteriai skirti telefonams ir jų priedams

  Vienas iš pavyzdžių yra telefonai ir ausinės. Būna atvejų, kai pirkdami telefoną ir galite visai pamiršti atkreipti dėmesį ar jūsų 100 eurų vertės ausinės yra prijungiamos prie jūsų naujojo įrenginio. Kitas puikus pavyzdys, kai perkate naują kompiuterį ir pamirštate patikrinti, ar jūsų kompiuteris turi lizdą prijungti papildomą monitorių. Tokiais atvejais vienintelis pigiausias sprendimas yra ne pirkti naujas ausines ar monitorių, o tiesiog susirasti jums reikiamą adapterį, kuris labai paprastai išsprendžia problemą ir jūs galite sėkmingai suporuoti įrenginius.


  Adapterį galima naudoti ir kaip priedą, dėl kurio jūsų įrenginiu galės džiaugtis keli žmonės. Na, pavyzdžiui, kai keliaujate su šeima autobusu ar traukiniu ir abu jūsų vaikai užsimano pažiūrėti animacinių filmukų, tačiau jūs nenorite trukdyti aplinkiniams, o įrenginys turi tiek vieną ausinių lizdą. Adapteris šakotuvas šioje situacijoje ne tik užtikrins, kad jūsų vaikai nesipeš tarpusavyje dėl ausinių, bet ir aplinkiniai, kurie keliauja kartu su jumis galės toliau džiaugtis ramia kelione.


  Telefoniniai adapteriai internetu

  Mūsų gausoje galėsite rinktis iš originalių prekių tiek iš alternatyvų, kurios leis sujungti daugiau nei kelis prietaisus į vieną grandinę ar padaryti jūsų telefono bei kompiuterio išvestį išmaniąją, kuri pataps kelių skirtingų prietaisų jungtimis. Tokio tipo adapteriai leidžia prie vienos įvesties prijungti kelis prietaisus ir naudoti juos vienu metu.


  Svarbu atkreipti dėmesį, jog daugiafunkciniai adapteriai, kurie turi skirtingų įvesčių, gali būti nesuderinami su jūsų prietaisais, todėl prieš naudojimą svarbu pasidomėti, ar adapteris, kurį norite įsigyti, visapusiškai veiks su visais jūsų prietaisais ir atitiks jūsų lūkesčius.