Prekių katalogas

Mažos Bluetooth kolonėlės

 • Mažos belaidės kolonėlės

  Ar kada nors esate susidūrę su tokia situacija, kai netikėtai atsirandate vakarėlyje ar jus užklumpa būrys draugų? Tai natūraliausias dalykas šiuolaikinio jaunimo dienotvarkėje. Belaidės kolonėlės yra visų šių atsitiktinumų sprendimas, kai norisi pagyvinti foną ar užkurti smagų momentą pasitelkiant muziką.

  Kompaktiškos belaidės kolonėlės yra puikus tylos naikintojas tiek draugų kompanijose ar šeimos susibūrimuose, tiek darbo aplinkoje, kai norisi pasidalinti kokybiška muzika ir padėti tiek pačiam, tiek kolegoms susikaupti bei padidinti darbo našumą.

  Tokio tipo kolonėlės geba išgauti aukštą garso kokybę, todėl jos puikiai tiks naudoti tiek uždarose patalpose, tiek atviroje erdvėje, jei reikia smagaus foninio garso. Mūsų asortimente rasite įvairių rūšių bei dizainų kolonėles, todėl jums pavyks atrasti kolonėlę, kuri gebės ne tik groti muziką, bet tuo pačiu galės tapti ir namų dekoro detale.

   

  Prekių nėra.
 • Bevielės kolonėlės patogiam laisvalaikiui

  Belaidės kolonėlės turi talpias baterijas, todėl vienu įkrovimu galėsite perklausyti visą savo mėgstamo atlikėjo grojaraštį bent keletą kartų. Šios baterijos yra sandarios, todėl pakrauta baterija neeikvos savo energijos net ir jos nenaudojant ilgą laiko tarpą.

  Kaip jau supratote kolonėlės yra belaidės, todėl jos yra suporuojamos su išmaniuoju įrenginiu belaidžiu Bluetooth ryšiu. Bluetooth pagalba lengvai aptiksite savo įjungtą kolonėlę ir tik suporavus galėsite iš karto mėgautis savo muzika.

  Kolonėles galima vadinti išmaniosiomis, kadangi jų nereikia prižiūrėti ir stebėti, koks likęs baterijos lygis ar jūsų išmanusis įrenginys yra suporuotas. Apie visus tokio tipo veiksmus informuojama žodžiu: kai kolonėlė yra įjungta, pasiruošusi susijungti su išmaniuoju įrenginiu, kai išmanusis prietaisas sėkmingai prisijungia prie kolonėlės ar baterijos lygis yra žemas ir kolonėlę reikia krauti.

  Pagrindinis tokio kolonėlių tipo valdymas vyksta jūsų išmaniajame įrenginyje, kuriame patys galite rinktis klausymo stilių, papildomą garsą ar keisti bei kartoti dainas. Pagrindiniai kolonėlės nustatymai kuriuos galima rasti ant kiekvienos kolonėlės yra garso reguliavimas, pirmyn atgal dainų perjungimas, įjungimo ir išjungimo mygtukas, poravimo mygtukas bei krovimo įvestis, kuri didžiojoje dalyje kolonėlių yra pridengiama, todėl krovimo taškas bus visada apsaugotas.

  Nešiojamos kolonėlės internetu

  Bene didžiausias tokio pobūdžio kolonėlių pranašumas – jų kompaktiškas dydis, kuris leidžia itin patogiai transportuoti ją kelionių ar vakarėlių metu. Visos kolonėlės yra sukurtos taip, kad neužimtų daug vietos, bet priešingai suteiktų kaip įmanoma daugiau garso. Kolonėles galite talpinti tiek kuprinės viduje, tiek prisikabinti prie kuprinės ar kelnių sagties ir mėgautis lengvesniu žygiu.

  Svarbu paminėti ir tai, kad tokio tipo kolonėlės yra sukurtos atsižvelgiant į tai, kad šioms tenka atlaikyti ekstremalias situacijas, todėl net ir nugriuvus su kolonėle ar numetus ją, ši nesuges. Visų kolonėlių korpusai taip pat yra pilnai dengti vientisa medžiaga, todėl net ir netikėtas lietus nesutrukdys jūsų vakarėlio ir toliau džiugins jus garsu.

  Jeigu jums nutiktų taip, kad esate išvykoje, kuri trunka kelias dienas, tačiau neturite jokio krovimo taško – rekomenduojame kolonėles supažindinti su išorinėmis baterijomis, kurios užtikrins, kad muzika nenutils vakarėlio įkarštyje ar kelionės metu, kuomet tylos norisi mažiausiai.