Prekių katalogas

Nešiojamos bevielės kolonėlės/garsiakalbiai

 • Belaidės kolonėlės

  Mus nuolat supa garsai, tačiau garsai kartais būna įkyrūs, nemalonūs, o kartais ir tylūs, todėl išsikėlėme sau klausimą, kodėl nepažabojus garsų ir neperteikus jų taip, kaip mums atrodo priimtina. Šį sprendimą norime padėti įgyvendinti su belaidžio tipo kolonėlėmis, kuriomis galėsite džiaugtis patys, bet esant progai pradžiuginti ir kitus maloniais muzikos garsais.

  Tai priedas. kuris suteiks energijos ir veiksmo bei palengvins darbo dieną arba suteiks kūrybinės nuotaikos. Neretai nutinka taip, jog darbo metu tyla tvyranti ore nepadeda jums nei susikaupti, nei atlikti kažko naudingo, priešingai atrodo taip lyg visas darbas eina per nieką, nes kiekvienas kolegos krepštelėjimas pradeda blaškyti.

  Tokiais atvejais neretai pagalvojate, kad reikėtų kažkokių pašalinių garsų, kurie padėtų susikaupti, taip suprantate, kad turite tik kompiuterį, o ausinių su savimi nepasiėmėte, todėl imate rizikuoti ir leisti muziką iš savo kompiuterio ir tuomet suprantate, kad ir jūsų aplinkiniams kolegoms reikėjo kažko panašaus, kad darbas nestovėtų vietoje.

   

  Bluetooth nešiojamas garsiakalbis Hoco BS31 juodas
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  1299
  Bluetooth nešiojamas garsiakalbis KIVEE KVMW12R
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  1999
  Bluetooth nešiojamas garsiakalbis KIVEE KVMW12P
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  1999
  Bluetooth nešiojamas garsiakalbis KIVEE KVMW12M
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  1999
  Bluetooth nešiojamas garsiakalbis KIVEE KVMW12C
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  1999
  Bluetooth nešiojamas garsiakalbis KIVEE KVMW12B
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  1999
  Bluetooth nešiojamas garsiakalbis Hoco BS33 juodas
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  1999
  Bluetooth nešiojamas garsiakalbis Borofone BR4 juodas
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  1999
  Bluetooth nešiojamas garsiakalbis Joyroom JR-M09 juodas
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  2199
  Bluetooth nešiojamas garsiakalbis Borofone BR3 juodas
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  2199
  Garsiakalbis Rebeltec 400 sound box
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  5999
 • Nešiojami garsiakalbiai

  Mes norėtume jums pasiūlyti gausią bevielių kolonėlių gamą. Mūsų asortimente rasite įvairaus dydžio, formų bei pajėgumų kolonėlių. Tai kolonėlės, kurioms nereikia didelės priežiūros, galite jas statyti ir persinešti kur tik jums patogiau, nes kolonėlės nėra susaistytos laidu su jūsų rozetėmis.

  Tai kolonėlės kurios turi integruotas talpias baterijas, kurios leidžia vienu įkrovimu klausytis savo mėgstamos muzikos ar pokalbių laidų net iki 8-12 val. Šios įkraunamos baterijos labai gerai laiko energiją, todėl net ir pakrovus įrenginį prieš keletą savaičių, turėsite pilną įkrautą prietaisą pradėjus juo naudotis.

  Bluetooth tipo kolonėlės šiomis dienomis tampa nepakeičiamu muzikos šaltiniu visose darbo sferose, pradedant darbu biure ir užbaigiant darbais lauke šalia didelį triukšmą keliančių įrenginių. Šios kolonėlės yra pagamintos taip, kad atlaikytų visas įmanomas sąlygas, pradedant lietumi užbaigiant daiktų ar purvo užkritimu ant kolonėlės.

  Kadangi šio tipo kolonėlės yra belaidės jas yra lengva naudoti, jums tereikės savo išmaniajame įrenginyje Bluetooth pagalba surasti kolonėlę ir jūs jau galėsite būti Disk žokėjumi savo draugų rate. Kai kurios mūsų siūlomos kolonėlės yra atrinktos taip, kad net ir didžiausias melomanas neatskirtų leidžiamos muzikos garso kokybės nuo jo paties namuose turimos prabangios garso aparatūros.

  Visos belaidės kolonėlės turi galimybę save stebėti, todėl jums nereikės stebėti, kokia baterijos būsena. Pati kolonėlė jums praneš, kada baterijos lygis yra žemas ir paprašys jūsų ją pakrauti. Visų kolonėlių krovimo taškai yra sukurti kaip įmanoma geriau apsaugoti juos nuo drėgmės ir kitų skysčių ir nešvarumų, todėl galėsite naudoti kolonėles tiek lauko, tiek namų sąlygomis.

  Valdymo korpusas didžiojoje dalyje mūsų siūlomų įrenginių yra pagamintas iš vientisos apvilktos gumos, todėl galėsite drąsiai valdyti garsą tiek su statybinėmis pirštinėmis tiek išsitepę rankas gamindami ir nesijaudinti, kad jūsų valdymo dalis išsipurvins, o smulkus purvas pateks į plyšius.

  Nešiojami garsiakalbiai internetu

  Mūsų kolonėlių gausoje, dydis mums ne rodiklis, todėl renkantis kolonėlę lengvai pritaikysite asmeniniam, kolektyvui ar vakarėlio tipo susibūrimo naudojimui. Kadangi tai nešiojama kolonėlė, vakarėlio metu jums nereikės vargintis, kad netyčia užlipus ant laido sugadinsite muzikos tiekimo šaltinį ir sugadinsite vakarėlio nuotaiką. Mažesnis laidų kiekis taip pat yra aktualus kuomet kalbame apie namie naudojamus įrenginius, nes ir be kolonėlės mūsų technikos laidų gausa turbūt pakaktų apjuosti pasaulį. Na, gal ne tiek daug, bet bent savo daugiabutį ar namą apjuostume kelis kartus.

  Atsižvelgiant į tai, kad iš savo namų nenorime padaryti laidų betvarkės, belaidžiai prietaisai yra viena iš išeičių, kuri ilgainiui pakeis didžiąją dalį visų kraunamų prietaisų, o tada pakaks vieno ar kelių universalių įkroviklių, kurie gebės aptarnauti visus jūsų namie esančius prietaisus.

  Tikimės, kad neįbauginome jūsų su mūsų įžvalgomis ir manome, kad visi apžvelgti pranašumai ir naudojimo įpročiai tik padės lengviau apsispręsti ir išsirinkti jums tinkamą belaidę kolonėlę, kuri suteiks naujų perspektyvų ir jūsų kaimynui, draugui ar bendradarbiui, kuris vis dar negali išsivaduoti iš laidų pinklių.

     

 • Prenumeruok naujienlaiškį ir gauk 10% nuolaidą