Prekių katalogas

PowerBank Išorinės baterijos

 • Nešiojamos baterijos dar vadinamos Powerbank yra šių dienų greitoji pagalba visiems mūsų išmaniesiems prietaisams išėjus iš namų ankstyvą rytą pastoviai naudojant turimą prietaisą. Šiuolaikiniai powerbank prietaisai sukurti taip, kad būtų kuo lengvesni, talpintų kiek įmanoma daugiau energijos ir užimtų kuo mažiau vietos jūsų kišenėje ar kuprinėje.

  Mūsų gausoje rasite įvairios talpos baterijų, kurias galima pritaikyti skirtingiems naudojimo įpročiams bei prietaisams. Svarbu atkreipti, kad jeigu ieškote išorinės baterijos savo nešiojamam kompiuteriui ar kitam panašaus tipo prietaisui, ar jus dominanti išorinė baterija geba krauti šiuos prietaisus.

  Norint krauti didelės talpos baterijas, kurios yra randamos planšetiniuose ar nešiojamų kompiuterių įrenginiuose reikia atkreipti dėmesį į jų talpas ir pagal tai įsivertinti, kokio dydžio baterijos jums pakaktų, kad palaikytų jūsų įrenginio sklandžią veiklą ir įkrautų bateriją.
   

  Išorinė baterija Power Bank Hoco J72 10000mAh balta
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  1799
  Išorinė baterija Power Bank Hoco J72 10000mAh juoda
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  1799
  1999
  1999
  1999
  Išorinė baterija Power Bank Hoco J55 10000mAh juoda
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  2199
  Išorinė baterija Power Bank Dudao K5Pro 10000mAh pilka
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  2199
  2199
 • Kuo skiriasi išorinės baterijos?

  Didelis pranašumas, kai kalbama apie 30 000 - 50 000 mAh ir dar didesnės talpos išorines baterijas yra tai, jog galėsite nesijaudinti, kad prailgus kelionei jūs liksite be išmaniųjų įrenginių. Tokio dydžio baterijos geba pakrauti telefoną iki dešimties kartų su pilna išorinės baterijos talpa.

  Turint tokio dydžio bateriją galėsite nesijaudinti, kad klausantis muzikos, žiūrint filmus, naršant internete ar žaidžiant žaidimus turėsite su juo išsiskirti likusią kelionės dalį, kai įrenginio baterija išsikraus.

  Kitas pranašumas tokio tipo baterijų – jos turi integruotas greitesnio krovimo įvestis, todėl esant būtinybei galėsite prietaisus krautis pagal jums tinkamus prioritetus. Jums pakaks savo ausines, išmanųjį laikrodį ar bet kurį kitą įrenginį įkišti į krovimo lizdą ir galėsite toliau mėgautis savo turimais aksesuarais.

  Svarbu paminėti ir tai, kad didelės talpos baterijos turi daugiau integruotų įvesčių nei standartinio tipo baterijos, todėl vienu metu galėsite krauti visus savo įrenginius be jokio vargo.

  Mažesnės ir mažos talpos baterijos, kurių talpa svyruoja iki 30 000 mAh yra naudojamos kasdieniame gyvenime. Jeigu jūs esate tas žmogus, kuris išėjęs į miestą negalite atsitraukti nuo savo išmaniojo įrenginio, nes privalote įamžinti visas akimirkas – tuomet baterijos turėjimas sau savimi yra puikus garantas, kad visa tai padarysite be jokių telefono energijos taupymų visos dienos metu.

  Šių dydžių baterijos nėra sunkios, todėl jas patogiai galima nešiotis su savimi kišenėje ar mažame krepšyje, kuprinėse ar delninukėje. Taip būsite užtikrinti, kad įsijautus į žaidimą ar pasidalinus savo interneto ryšiu su draugais, vis tiek turėsite pilną telefono bateriją.

  Kitas puikus pavyzdys šio tipo baterijos naudojimo: vienu metu galite krauti kelis telefonus, todėl kaskart išėjus į miestą ar atsidūrus nuobodžiame vakarėlyje ir pradėjus žaisti žaidimus ar naršant interneto platybėse visada turėsite alternatyvų energijos šaltinį ir taip pat galėsite ištiesti pagalbos ranką jūsų kompanionui kai šio telefonas praneš, jog baterijos liko viso labo 10 % ar mažiau.

  Kaip išsirinkti Powerbank?

  Renkantis bateriją svarbu atkreipti dėmesį į tai, kaip intensyviai naudojate savo telefoną ir tai, kaip greitai gebate jį iškrauti. Jeigu esate žmogus, kuris sugeba išgyventi su vienu telefono krovimu visą dieną, bet norite turėti atsarginį šaltinį nenumatytiems atvejams, jums rekomenduojame rinktis baterijas iki 10 000 mAh.

  Jeigu esate žmogus, kuris mėgstate visą dieną žaisti žaidimus ir sparčiai eikvoti baterijos resursus, rekomenduojame didesnės talpos 30 000 mAh baterijas, taip ne tik liksite visai dienai užtikrintas, kad pereisite tą sunkų lygį, bet ir tuo pačiu tapsite visos draugijos herojumi, jeigu atsiras draugų kuriems reikia pasikrauti telefoną.

  Jeigu esate žmogus, kuriam svarbu žinoti, ką visos šios talpos reiškia, ir ką jos gali jums duoti, galite atkreipti dėmesį į savo išmaniojo prietaiso baterijos talpos dydį. Sužinojus dydį, turėsite bendrą supratimą, kiek kartų galėsite su pilnai pakrauta išorine baterija pakrauti savo prietaisą.

  Verta paminėti ir tai, kad naujo tipo išorinės baterijos tampa vis išmanesnės, jos geba pakrauti daugiau prietaisų, tampa lengvesnėmis, bet tuo pačiu ir talpesnėmis.

  Išmanumas pasižymi ir tuo, kad baterijos turi integruotus ekranus, kurie rodo, kiek jūsų baterijoje liko energijos. Kitas naudingas priedas tokio tipo prietaisuose yra LED lemputė, kuri gali būti puiki alternatyva pasišviesti kelią einant tamsiu paros metu ar tiesiog kažką darant ir pritrūkus apšvietimo.

  Kraukite telefoną ar kitą įrenginį net ir nebūdami namuose

  Visi mūsų siūlomi išorinės baterijos įrenginiai yra tvirti ir pagaminti iš geros kokybės medžiagų, todėl net jeigu ir netyčia išmesite jį ant žemės, šis neskils, nesuges ir toliau galės jums tarnauti kritiniais atvejais.

  Visos baterijos geba puikiai savyje laikyti energiją, todėl net jei ir palikote pakrautą bateriją savaitei ar kelioms, vis tiek prireikus, ją rasite pilnai pakrautą.

  Tikime, kad įsivertinus visus mūsų įvardintus kriterijus ir kitus niuansus, kurie jums aktualūs – rasite sau labiausiai tinkančią išorinę energijos talpyklą, kuri ne kartą gelbės jus ar jūsų bendražygius, kai to labiausiai reikės.
     

 • Prenumeruok naujienlaiškį ir gauk 10% nuolaidą