Prekių katalogas

IQOS 2.4 ir 3.0 dėklai

 • Aksesuarai skirti IQOS kaitinamojo tabako sistemai

  Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite rasti įvairų dėklų asortimentą, skirtą žmonėms, kurie pasirinko kaitinamojo tabako sistemą vietoj paprastų tabako gaminių.
  Universalūs dėklai, padės apsaugoti jūsų IQOS sistemą nuo netikėtų kritimų ir pažeidimų, taip pat leis įrenginį nešiotis kartu su kaitinamuoju tabaku vienoje vietoje. Dėklai yra pagaminti iš tvirtos medžiagos, todėl jūsų IQOS visad bus saugus.

 • Patikimo gamintojo prekės pigiau

  Mūsų siūlomi dėklai bei aksesuarai yra ne tik gražūs, bet ir praktiški. Dauguma prekių yra pagaminti DUX DUCIS gamintojo. Šis yra gerai žinomas, kaip itin kokybiškų telefonų ir planšečių dėklų gamintojas.
  Nešiodami savo kaitinamojo tabako sistemą dėkle, jūs išvengsite pažeidimų, kurie atsiranda dėl dažno naudojimosi, taip pat apsaugosite ją nuo besikaupiančių dulkių ir kitų nešvarumų. Visi dėklai yra pritaikyti kartu nešiotis ir kaitomąjį tabaką, taip sutaupysite savo laiką, ieškodami jo kuprinėje ar rankinėje, bei apsaugosite jį nuo drėgmės.
  Skirtingų modelių dėklai yra IQOS 3, IQOS 3duo ir IQOS Multi sistemoms.

  Taupyk savo laiką įsigydamas priedus IQOS sistemai internetu

  Mūsų tinklalapyje rasite didelį įkroviklių bei laidų asortimentą, kurie palaiko IQOS krovimo funkciją. Įsigijus universalų laidą, jums nebereiks švaistyti savo laiko vykstant į saloną naujo priedo, jei senasis sugestų.
  Kad išvengtumėte nemalonios situacijos, kai pamatote krovimo dėkle mirksiančią lemputę, kuri praneša, apie išsikrovusį įrenginį, rekomenduojame įsigyti „Powerbank“ išorinę bateriją. Taip pamiršę įkrauti IQOS, jums nereiks skubiai ieškotis rozetės ir galėsite pasikrauti savo įrenginį tiesiog kišenėje ar tašėje, nesvarbu kur bebūtumėte.