Prekių katalogas

Laisvų rankų įranga

 • Laisvų rankų įranga, tai ausinės, kurios yra nepakeičiamas pagalbininkas tiek kelyje, tiek verslaus žmogaus kasdieniniame gyvenime. Šio tipo ausinės yra sukurtos tam, kad žmogus neprarastų koncentracijos ar budrumo nuo pagrindinės veiklos. Tai ausinės kurias patogu, lengva ir praktiška naudoti.


  Visos ausinės turi pagrindines funkcijas atlikti telefoninio skambučio užduotį, tačiau už prieinamą kainą Tavotel.lt siūlo išmanesnius laisvų rankų įrenginius, kurie geba atlikti įvairias funkcijas, o svarbiausios – telefono valdymas balso komandomis bei suporavimas su keliais mobiliaisiais telefonais.


  Tavotel.lt siūlomos laisvų rankų įrangos vienu įkrovimu gali išgauti 10-25 valandų pokalbių trukmę. Svarbu atkreipti dėmesį, jog dauguma mūsų siūlomų prietaisų turi funkciją, kuri informuoja vartotoją apie baterijos išsikrovimą, o tai užtikrina, kad jūsų pokalbis nenutrūktų viduryje be jūsų žinios.


   

 • Telefonų priedas patogiam bendravimui

  Svarstant įsigyti tokio tipo prekę svarbu įsivertinti savo naudojimo poreikius. Jeigu jūsų įrenginys bus naudojamas tik vairuojant automobilį, svarbu atkreipti dėmesį į įrenginio korpuso tvirtumą bei patvarumą, mat automobilis tai vietą kur saulės spinduliai ir pašaliniai fiziniai veiksniai turi įtakos prietaisų naudojimui.


  Pats svarbiausias dalykas tokio pobūdžio įrenginiuose yra kolonėlės ir mikrofono kokybė. Tavotel.lt puikiai supranta, kad aiškus, švarus abiejų pašnekovų balsas yra svarbiausias dalykas, todėl atsižvelgiant į tai, mūsų ausinių asortimentas atrinktas, kad atitiktų kiekvieno pirkėjo norimą kainos ir kokybės santykį. Mūsų pasiūloje gausu įvairių dizainų ausinių, todėl kiekvienas galės išsirinkti savo stiliui labiausiai tinkančias ausines nuo sportiško iki klasikinio.


  Visos siūlomos ausinės yra lengvai suporuojamos su telefono įrenginiais Bluetooth ryšiu. Suporavus ausines su įrenginiu, kitą naudojimosi kartą to vėl daryti nebereikia, mat sąsaja tarp įrenginių išliks, tereikia įjungti belaides ausines, kad jos vėl tarpusavyje susijungtų.


  Jeigu nutiktų taip, jog iš mūsų gausaus asortimento neišsirinkote sau tinkamo laisvų rankų įrenginio, mes taip pat siūlome ir įvairų laisvų rankų laidinių ausinių asortimentą. Šių ausinių poruoti nereikia, tereikia jas įjungti į telefono 3,5mm ar Type-C įvestį ir ausinės atliks visas būtiniausias skambinimo funkcijas. Visos ausinės turi integruotus mikrofonus savo valdymo luste, todėl atliekant pokalbį nereikės telefono laikyti prie veido, dėl ko nebūsite išblaškytas nuo pagrindinės veiklos – vairavimo.


  Laidinių ausinių laisvų rankų valdymo lustai dažniausiai susideda iš dviejų mygtukų ir mikrofono. Lusto mygtukai turi daugiafunkcinį naudojimą. Atliekant skambučius mygtukai tarnauja kaip atsiliepimo ir pokalbio baigimo mygtukai, ilgesni palaikymai gali aktyvinti pašnekovo garsumą, o naudojant jas klausytis muzikos – mygtukai gali perjungti, sustabdyti ar atsukti dainas, tačiau dėl kiekvieno modelio mes rekomenduojame pasiskaityti įsigytų ausinių instrukcijas su jų galimomis funkcijomis.


  Telefonų laisvų rankų įranga internetu

  Visos ausinės yra gaminamos pagal standartinę 3,5 mm ar Bluetooth sąsaja, tačiau jeigu nutiktų taip, jog jūsų išsirinktos ausinės neturi jums reikiamos įvesties, mes jums galime pasiūlyti universalius adapterius, kurie užtikrins, kad galėtumėte klausytis savo mėgstamos muzikos per savo naująsias ausines!