Prekių katalogas

Ausinės vaikams

 • Ausinės vaikams

  Internetinė parduotuvė Tavotel.lt turi itin įvairų ausinių pasirinkimą vaikams. Perkant ausines vaikams labai svarbu atsižvelgti į ausinių kokybę bei jų maksimalų pajėgumą, mat augančio vaiko klausa yra jautresnė už suaugusio žmogaus. Mūsų pasiūloje gausu įvairių tipų ausinių, pradedant nuo ausinių į ausį užbaigiant pilnai ausį dengiančiomis ausinėmis.

  Prekių nėra.
 • Vaikiškos ir saugios ausinės

  Tavotel.lt gali pasiūlyti skirtingo dizaino bei tipo ausines. Mūsų puslapyje rasite belaidžių ant galvos dedamų ausinių, belaidžių ant kaklo dedamų ausinių, mažų kompaktiškų į ausį dedamų belaidžių ausinių ir įvairaus tipo laidinių ausinių. Svarbu atsižvelgti į vartotojo poreikius, mat visos ausinės turi savo pranašumų tam tikrose situacijose.


  Įvairaus tipo belaidės ausinės turi pranašumą, jeigu vaikui sunkiau sekasi tausoti laidą, kuris laikui bėgant gali susigarbanoti ar suskilti. Įvairaus tipo ant ausies dedamos ausinės turi kelis pranašumus, kurie atsiskleidžia esant dideliam pašaliniam garsui. Tokio tipo ausinės puikiai izoliuoja aplinkos garsą ir leidžia netrukdomai klausytis muzikos, lyg jūs būtumėte vienintelis žmogus aplinkoje. Tokiu atveju ir muzika klausoma tyliau, o tai sveikiau klausai.


  Kitas didelis pliusas tokio tipo ausinių – aiškesni bei gilesni garsai, sklindantys iš kolonėlių. Kai kurios tokio tipo ausinės turi funkciją, kuri leidžia ausines sujungti į vieną grandį ir taip jūsų vaikai galės klausytis tos pačios muzikos iš vieno įrenginio. Taip pat žiemą tokio tipo ausinės gali tapti puikiu pagalbininku apsaugoti ausis nuo šalčio!


  Per kaklą dedamos ausinės skirtos vaikams, kurie mėgsta aktyvią veiklą – važinėtis dviračiais ar aktyviai bėgioti. Tokios ausinės ne tik puikiai priglunda prie ausies, bet ir esant intensyviam judėjimui užtikrina, kad nebūtų taip lengvai pamestos, nes jos iškritusios iš ausies pasiliks kaboti ant kaklo.


  Į ausį dedamos ausinės dar vadinamos „airpods“ puikiai tiks jūsų vaikui, jeigu einate į miestą. Šios ausinės bus puikiai suderinamos su jūsų vaiko stiliumi, taip pat jos nereikalauja daug vietos, todėl jas galima nešiotis kišenėje ir net nepajusite, jog jos su jumis!


  Ausinės vaikams internetu

  Visos mūsų siūlomos ausinės yra atrinktos dėl jų kokybiškų medžiagų, ilgo grojimo laiko. Tavotel.lt ausinių asortimente didelis dėmesys buvo skirtas ir į laidus bei jų apsaugojimą nuo susidėvėjimo, todėl galima teigti, kad mūsų siūlomos ausinės išgyvens ilgiau nei kitos panašaus tipo ausinės. Jums belieka kartu su savo atžala išsirinkti norimas ausines ir užsisakyti, o mes pasirūpinsime kuo greitesniu pristatymu.