Prekių katalogas

Ausinės su mikrofonu

 • Ausinės tai priedas, kuris padeda atlaisvinti jūsų rankas nuo pašalinių darbų, kuris leidžia dirbti, užsirašinėti pastebėjimus pokalbio metu ar ieškoti kažko svarbaus. Belaidės ausinės turi pranašumą, dėl kurio galite nepasiėmę įrenginio pasiekti savo kolegų stalus ir pasiimti jums reikiamą dokumentą ar daiktą. Tokio tipo ausinės leidžia labiau susikaupti į darbą ir visiškai užmiršti telefoną bei jo siūlomas pašalines veiklas.

  Prekių nėra.
 • Ausinukai su kalbėjimo funkcija

  Tokio tipo ausinės yra sukurtos taip, kad užtikrintų kokybišką pokalbį tarp skambučio pašnekovų. Jos turi aukštos kokybės garsiakalbius, kurie yra integruoti į skirtingo dizaino ausines, kurias galite pritaikyti prie jums labiausiai tinkamos užsidėjimo pozicijos.


  Didžioji dalis mūsų siūlomų ausinių turi stiprintuvus, kurie leidžia nustatyti toną bei pokalbio garsumą. Tokio pobūdžio ausinės turi integruotus mikrofonus, kurie yra tobuloje pozicijoje, kad įrašytų jūsų balsą, bet ‚nepagautų‘ pašalinių garsų ar rūbų čežėjimų. Taip pat didžioji dalis mūsų siūlomų ausinių turi trikdžių šalinimo technologiją, dėl kurio jūsų balsas bus aiškus, o fono triukšmas – negirdimas!


  Jeigu pokalbio metu esate bandę kažko ieškoti tuo pačiu metu laikant telefoną rankoje – tikrai suprantate, kokių nepatogumų tai sukelia, o jei dar ne pačiu patogiausiu laiku išpuola pokalbis su artimu žmogumi ir tęsiasi daugiau nei 10 min – garantuojame, kad nutirpus rankai turėjote pagalvoti – „nu kaip gerai būtų, jeigu turėčiau ausines“.


  Ausinės su mikrofonu yra reikalingos bene kiekvienam vairuotojui, kuris neturi galimybės susieti telefono su automobilio audio įranga, o ir ne visada patogu susiejus pašnekovo klausyti per visą automobilį. Ausinės sumažina stresą esant intensyviam eismui, kai tiesiog privaloma atsiliepti į svarbų skambutį. Juk be svarbaus telefono skambučio piko metu, reikalingas visiškas susikoncentravimas į kelią ir manevrų atlikimą.


  Kitas puikus pavyzdys, kai tokio tipo ausinės yra nepakeičiamas pagalbininkas – ofisas. Belaidės ausinės su mikrofonu leidžia lengviau atlikti kelis darbus vienu metu, kai kalbama su klientu ir tuo pat metu laisvomis rankomis pildoma klientui svarbius dokumentus. Belaidės ausinės taip pat naudingos tuo, jog nereikia rūpintis dėl dar vieno kabelio, kuris nuo nuolatinio naudojimo susigarbanoja, susipainioja ir galiausiai sugenda. Atsižvelgiant į fizinius pranašumus naudojant ausines, jūs potencialiai sumažinsite stresą savo kaklo raumenims, mat kiekvieną kartą atsiliepus nereikės laikyti galvos palenktos į telefono pusę ar galva ir petimi prispaudus laikyti telefono tuo pat metu atliekant kitą darbą, kuris reikalauja abiejų rankų.


  Ausinės internetu

  Tikriausiai išvardinome pakankamai situacijų ir tokių ausinių pranašumų, jums telieka išsirinkti jas ir užsisakyti patogiai – internetu. Svarbu paminėti, kad ieškant laidinių ausinių, nereikia vargintis dėl jų įvesties į telefoną, nes mūsų gausiame asortimente rasite jums reikalingą adapterį, su kuriuo itin paprastai sujungsite šiuos prietaisus.