Prekių katalogas

Ausinės su laidu

 • Kai norisi paprastumo ir universalumo – laidinės ausinės yra bene lengviausias pasirinkimas, norint jas pritaikyti tiek prie telefono, tiek prie mp3 / cd grotuvo ar kito audio įrenginio. Šios ausinės turi 3.5 mm įvestį, kuri yra vis dar plačiai naudojama tarp įvairių prietaisų. Tai ausinės, kurios nereikalauja jokios priežiūros, todėl jas galima laikyti bet kur ir naudoti kaip alternatyvą netikėtai užsimanius pasiklausyti muzikos.

  Prekių nėra.
 • Kokybiškos ausinės su laidu

  Vienas iš puikiausių pavyzdžių – keliaujant viešuoju transportu namo, prisiminę mėgstamą melodiją, norite pasiklausyti pilnos dainos, tačiau neturite galimybės to padaryti, nes viešasis transportas perpildytas žmonių ir nenorite kitiems skleisti pašalinių garsų. Tokiu atveju šios ausinės būtų puikus problemos sprendimas, dėl kurio galėtume ne tik pasiklausyti dainos, bet ir atsiriboti bei ištrūkti iš spūsties bent mintimis, taip smagiau su muzika pasiekiant savo galutinį kelionės tašką.


  Kitas puikus pavyzdys, kai tokio tipo ausinės gali puikiai pasitarnauti, jei keliaujate į festivalį ar pas draugus ir puikiai suprantate, kad diena bus kupina nuotykių ir jaučiate, jog jūsų prabangios aukštos kokybės ausinės gali neišgyventi šios dienos, bijote pamesti ar kitaip pažeisti ir sugadinti. Tokiu atveju tokio tipo ausinės bus puikus pakaitalas, su kuriuo tikrai nebus gaila atsisveikinti jeigu šios dienos eigoje netyčia sugestų.


  Laidinių ausinukų kainos internetu

  Kadangi šios ausinės neturi jokių papildomų funkcijų ir daug nekainuoja, nereikėtų jaudintis, kad nuo ilgo nešiojimo kišenėje ar kuprinėje jos bus sugadintos ar sulaužytos, o tvirtas guminis laidas dažnai vyniojamas susigarbanos. Esant būtinybei jas galima sukomplektuoti su adapteriu, dėl kurio ausines galima bus pritaikyti prie bet kokio įrenginio, kuris gali atkurti audio failus. Šio tipo ausinės neturi jokių ribojimų, todėl visi adapteriai, kurių išvestys atitinka šių ausinių įvesčiai puikiai tiks jūsų įrenginiui.