Prekių katalogas

Ausinės sportui

 • Sportas ir muzika tai du puikiai vienas kitą papildantys dalykai. Sportinės ausinės tai ausinės tinkančios aktyvų gyvenimo būdą propaguojančiam žmogui. Galima drąsiai teigti, jog muzika suteikia lengvumo pojūtį tiek dirbant, tiek sportuojant, todėl kokybiškos bei ištvermingos ausinės yra būtinybė.

  Prekių nėra.
 • Sportuokite ir mėgaukitės gera muzika be jokių laidų

  Sporto ausinių nevalia maišyti su paprasto naudojimo ausinėmis, mat šios yra kur kas atsparesnės drėgmei bei prakaitui. Mūsų siūlomos ausinės yra pagamintos iš tvirtesnės gumos, todėl sportuojant ausinės neprisigers prakaito ir taip laikui bėgant gumos nesuskils.

  Ausines taip pat lengva prižiūrėti, pakaks tiesiog nuvalyti drėgmę skudurėliu ir ausinės bus kaip naujos. Šios sportinės ausinės taip pat gali būti pritaikytos ir kasdieniam naudojimui, nes ir ausinių dizainas stilingas ir jos geba atlikti visas paprastų ausinių funkcijas.

  Kodėl verta rinktis sportui pritaikytas ausines?

  Vienas didžiausių šių ausinių pranašumas – tvirtas prigludimas prie ausies, kad aktyviai sportuojant jų nereikėtų nuolat taisytis, vėl ir vėl dėtis atgal į ausį. Ausinės pelekas užtikrins, kad ausinė nejudės jūsų ausyje sporto metu bei suprakaitavus nenuslys nuo ausies. Tvirtas prigludimas prie ausies taip pat reiškia, kad muzikos kokybė bei garsas išlieka tolygus viso sporto metu.

  Kitas labai svarbus kriterijus, kodėl sportinės ausinės yra reikalingos – tai laisvų rankų ypatybė, kuri neleis sutrukdyti jūsų sporto pratimų kažkam paskambinus ar sugrojus netinkamai muzikai. Daugiafunkciniai mygtukai leis pradėti, pabaigti bei atmesti skambutį, o klausantis muzikos leis keisti, sustabdyti bei kartoti dainas.

  Ausinės taip pat yra puikiai suderinamos su bet kokiu adapteriu, todėl nekils jokių kliūčių naudojant jas tiek su Type-C jungtis turinčiais prietaisais, tiek su kitomis įmanomomis įvestimis telefone, MP3 / CD grotuve.

  Sportines ausines galite rinktis ne tik pagal funkcionalumą ar patogumą, bet ir pagal mėgstamą spalvą – juodas bei baltas, o dažnai ir kitomis spalvomis pagražintas ausines. Prisiderinkite prie savo sportinės aprangos, krepšio ar kitų detalių.