Prekių katalogas

Google Telefonų stikliukai/Apsauginės plėvelės

 • Ekrano apsauga Google telefonams

  Google šiomis dienomis yra linksniuojama ne tik dėl plačiausiai naudojamos paieškų sistemos, bet ir vis dažniau naudojamų išmaniųjų įrenginių. Tai gamintojas, kuris paliko žymę šioje industrijoje pristatęs įrenginius, kurie garsėja savo paprastumu operacinėje sistemoje ir vienais geriausių parametrų telefonų industrijoje.


   

 • Kokią ekrano apsaugą rinktis?

  Norint, kad telefono įsigijimas netaptų trumpalaikiu malonumu, būtina pasirūpinti svarbiausiomis apsaugomis. Viena iš tokių apsaugų yra ekrano ir kameros apsaugos.

  Šios apsaugos yra skirtos apsaugoti pačias jautriausias telefonų vietas. Telefonams vis tobulėjant didėja ekranų įstrižainės, kamerų dydžiai todėl tikimybė, kad jūsų netyčia numestas prietaisas gali būti nepataisomai pažeistas didėja, nepaisant to, kad pasak telefono kūrėjų medžiagos tampa vis patvaresnės.

  Kamerų apsauga yra vienas aktualiausių priedų šiuolaikiniam telefonams, kadangi net įsigijus dėklą jūsų telefono kamera yra neapsaugota, mat ši turi turėti ertmę, kad galėtumėte lengvai įamžinti jus supančius dalykus.

  Nešiojantis telefoną kišenėje visuomet pastebite, kad aplink jūsų kameros kraštus kaupiasi dulkės ir kiti nešvarumai, kurie gali subraižyti jūsų kameros stiklą, dėl ko ilgainiui galite prarasti nuotraukų kokybę, todėl apsauga yra būtina norint prailginti tarnavimo laiką.

  Ekranas tai dar vienas jautrus taškas, kuriam yra reikalinga priežiūra ir kartais mes tos priežiūros nesuteikiame tiek, kiek reikėtų. O tada nutinka taip, kad ant mūsų ekrano atsiranda subraižymai, todėl norint to išvengti, verta pasirūpinti apsauginiu stikliuku ar plėvele, kurią mūsų gausoje išsirinks kiekvienas pagal jam svarbiausius kriterijus.
     

 • Prenumeruok naujienlaiškį ir gauk 10% nuolaidą