Prekių katalogas

Samsung Galaxy S6 dėklai, dangteliai

 • Samsung Galaxy S6 telefonų dėklai pigiau!

  Įsigijus brangesnį įrenginį visada jį saugome ir tikimės, kad tarnaus ilgai be gedimų ar kitų pažeidimų, jog pavyktų išvengti itin brangaus taisymo. Vienas iš būdų, kaip prisidėti prie Samsung Galaxy S6 telefono išsaugojimo – dėkliukas nugarėlė arba atverčiamas dėklas. Renkantis tinkamą apsauginę priemonę taip pat galite atsižvelgti ir į jos grožį, pasirinkti mėgstamą spalvą, žaismingą raštą ar tvarų minimalizmą.

  Atsparus vandeniui universalus telefono dėklas (įvairių dydžių)
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  799
  Samsung G920 S6 Dėklas Smart Magnet juodas
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  799
  Samsung G920 S6 Dėklas Book Elegance rožinis-auksinis
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  999
  Samsung Galaxy S6 Dėklas Book Elegance juodas
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  999
 • Kaip išsirinkti tinkamiausią telefono Samsung Galaxy S6 dėkliuką?

  Nuspręskite, kas jums patogiau – nugarėlė, dengianti tik galinę telefono dalį ar atverčiamas Samsung Galaxy S6 dėkliukas, kuris užverstas dengs visą korpusą ir ekraną, o norint pasiekti pranešimus ir naujienas ekrane, reiks atversti dėklo užvartą. Pasirinkus Samsung Galaxy S6 dėklo tipą, belieka išsirinkti priimtiną kainą, pagaminimo medžiagą ir smagiausia dalis – raštą, spalvą ir bendrą išvaizdą.

  Tiek nugarėlės, tiek atverčiami dėklai gali būti pilnai ar iš dalies odiniai, medžiaginiai, lankstūs silikoniniai, tvirti plastikiniai, o nugarėlės net ir stiklinės. Jei nepavyksta išsirinkti iš siūlomų nugarėlių dizainų – galite susikurti savo norimą Samsung Galaxy S6 dėklą patys.

  Įvairūs mobiliųjų Samsung Galaxy S6 priedai

  Pas mus rasite ir Samsung Galaxy S6 telefonų priedų bei aksesuarų kitose skiltyse. Užtikrinkite sklandžias keliones įsigiję Samsung Galaxy S6 telefono laikiklį ar niekam netrukdomą muzikos klausymą bei mėgstamos laidos žiūrėjimą, naudojantis bevieliais ausinukais. Nepraleiskite išskirtinai gerų pasiūlymų ir akcijų. Susikraukite reikalingų prekių krepšelį, atlikite užsakymą ir mes pasirūpinsime, kad užsakymas jus pasiektų kaip įmanoma greičiau.   

 • Prenumeruok naujienlaiškį ir gauk 10% nuolaidą