Prekių katalogas

Samsung Galaxy S23 Ultra

 • Apsaugokite savo išmanųjį nuo galimų kasdienių susibraižymų ar dužimo smarkesnio smūgio metu. Dėkliukai ne tik suteikia patikimą apsaugą, bet ir gali būti gražia detale, pabrėžiančia jūsų unikalų stilių.

  1099
  Samsung Galaxy S23 Ultra 5G Dėklas 3mk Matt Case Mėlynas
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  1299
  1299
  Samsung Galaxy S23 Ultra 5G Dėklas 3mk Matt Case Geltonas
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  1299
  Samsung Galaxy S23 Ultra 5G Dėklas 3mk Matt Case juodas
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  1299
  Samsung Galaxy S23 Ultra 5G Dėklas 3mk Matt Case raudonas
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  1299
  Samsung Galaxy S23 Ultra 5G Dėklas 3mk Matt Case rožinis
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  1299
 • Nežinote, į ką atsižvelgti renkantis dėklą Samsung Galaxy S23 Ultra?

  Pirmiausia nuspręskite, ar norite dėklo nugarėlės, ar atverčiamo dėkliuko, dengiančio pilnai visą telefono korpusą ir ekraną. Iš kokybiško silikono, lankstaus TPU ar tvirto plastiko pagamintos nugarėlės tiksliai apgaubia kiekvieną nurodyto telefono modelio kampą ir kraštą taip apsaugodamos korpusą nuo dėvėjimosi ir pažeidimų.

  Kai kurie dėkliukai pagaminti taikant pakeltų kraštų dizainą, kuris apsaugo ekraną nuo tiesioginio sąlyčio su paviršiais net ir padėjus įrenginį ekranu žemyn. Įvairus pasirinkimas iš marmuro, geometrinių figūrų raštų, ryškių ar pastelinių spalvų įtiks net ir išrankiausiajam.

  Atverčiami dėklai dažniausiai pagaminti iš PU ar EKO odos, tekstūrinės medžiagos arba tvirti plastikiniai. Dalis jų turi integruotą magnetinį užsegimą, kuris neleidžia dėklui atsiversti esant tarp kitų daiktų. Įrenginys tvirtai įstatomas į TPU nugarėlę, o atvarte galima laikyti svarbiausias savo korteles.

  Kiti išmaniųjų telefonų aksesuarai

  Siūlome ir kitų telefonų aksesuarų – juos rasite skiltyje PRIEDAI – įkroviklių, kabelių, automobilinių laikiklių ar pritaikytų dviračiui bei kitų kasdien praverčiančių priedų. Atlikite užsakymą patogiai internetu, o mes užtikrinsime greitą jūsų prekių pristatymą. Jei radote Lietuvoje pigiau, susisiekite ir mes jums pasiūlysime geresnę kainą.
    

 • Prenumeruok naujienlaiškį ir gauk 10% nuolaidą