Prekių katalogas

Samsung Galaxy S23 Plus

 • Mobilieji telefonai kasdien naudojami, perdedami iš vienos vietos į kitą, dažnai krenta iš rankų ar nuo paviršių, o rankinėje, krepšyje bei kišenėje trinasi su kitais daiktais. Visa tai ne tik skatina įrenginio nusidėvėjimą, tačiau ir gali sukelti rimtų ar net nepataisomų korpuso pažeidimų.

  1099
  Samsung S916 S23 Plus 5G Dėklas 3mk Matt Case juodas
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  1299
  Samsung S916 S23 Plus 5G Dėklas 3mk Matt Case raudonas
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  1299
  Samsung S916 S23 Plus 5G Dėklas 3mk Matt Case rožinis
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  1299
  1299
  1299
  Samsung S916 S23 Plus 5G Dėklas 3mk Matt Case violetinis
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  1299
 • Apsaugokite savo įrenginį nuo įbrėžimų, įskėlimų ir kitų mechaninių pažeidimų kartu suteikdami jam išskirtinį, originalų įvaizdį. Rinkitės iš odinių, medžiaginių, stiklinių, plastikinių ir silikoninių nugarėlių bei atverčiamų dėklų. Įvilkę išmanųjį į gražų apsauginį dėklą, galėsite drąsiai laikyti jį su kitais daiktais, nebijoti padėti ant kietų paviršių. 

  Samsung Galaxy S23 Plus dėkliukas nugarėlė ar atverčiamas dėklas?

  Norint daugiau spalvų, žaismingumo ir originalumo – jums patiks TPU ar PC nugarėlė. Jų turime labai ryškių ir visiškai minimalistinių ar unikalių, kurių nerasite niekur kitur. O jei neužteks pasiūlos, visada galite atsiųsti savo nuotrauką ir mes sukursime jūsų asmeninį dėkliuką. Atverčiami dėklai garantuoja didesnę telefono apsaugą ir tarnauja iš praktiškosios pusės – kai kurių dėkliukų atvarte galima laikyti kelias savo svarbiausias korteles.

  Kiti priedai

  Dažnai pildomas ir naujinamas kokybiškas asortimentas leis bet kada išsirinkti naują dėklą, grūdinto stiklo ekrano apsaugą, įkroviklį, telefono laikiklį ar kabelį bei kitų mobiliųjų telefonų priedų žemiausiomis kainomis. Prekei neatitikus jūsų lūkesčių – galėsite per 14 dienų ją grąžinti ar pasikeisti į kitą.
    

 • Prenumeruok naujienlaiškį ir gauk 10% nuolaidą