Prekių katalogas

Samsung Galaxy A8 Plus 2018 dėklai, dangteliai

 • Samsung Galaxy A8 Plus telefonų dėklai už prieinamą kainą!

  Apsaugokite savo išmanųjį Samsung Galaxy A8 Plus nuo galimų kasdienių susibraižymų ar dužimo smarkesnio smūgio metu. Dėkliukai ne tik suteikia patikimą Samsung Galaxy A8 Plus 2018 telfono apsaugą, bet ir gali būti gražia detale, pabrėžiančia jūsų unikalų stilių.

  Nežinote, į ką atsižvelgti renkantis Samsung Galaxy A8 Plus 2018 dėklą?

  Pirmiausia nuspręskite, ar norite dėklo nugarėlės, ar atverčiamo dėkliuko, dengiančio pilnai visą Samsung Galaxy A8 Plus 2018 korpusą ir ekraną. Iš kokybiško silikono, lankstaus TPU ar tvirto plastiko pagamintos nugarėlės tiksliai apgaubia kiekvieną Samsung Galaxy A8 Plus telefono modelio kampą ir kraštą taip apsaugodamos korpusą nuo dėvėjimosi ir pažeidimų.

  Kai kurie dėkliukai pagaminti taikant pakeltų kraštų dizainą, kuris apsaugo Samsung Galaxy A8 Plus 2018 ekraną nuo tiesioginio sąlyčio su paviršiais net ir padėjus įrenginį ekranu žemyn. Įvairus pasirinkimas iš marmuro, geometrinių figūrų raštų, ryškių ar pastelinių spalvų įtiks net ir išrankiausiajam.

  Atverčiami dėklai dažniausiai pagaminti iš PU ar EKO odos, tekstūrinės medžiagos arba tvirti plastikiniai. Dalis jų turi integruotą magnetinį užsegimą, kuris neleidžia Samsung Galaxy A8 Plus 2018 dėklui atsiversti esant tarp kitų daiktų. Įrenginys tvirtai įstatomas į TPU nugarėlę, o atvarte galima laikyti svarbiausias savo korteles.

  Kiti išmaniųjų Samsung Galaxy A8 Plus telefonų aksesuarai

  Siūlome ir kitų Samsung Galaxy A8 Plus 2018 aksesuarų – juos rasite skiltyje PRIEDAI – įkroviklių, kabelių, automobilinių laikiklių ar pritaikytų dviračiui bei kitų kasdien praverčiančių priedų. Atlikite užsakymą patogiai internetu, o mes užtikrinsime greitą jūsų prekių pristatymą. Jei radote Lietuvoje pigiau, susisiekite ir mes jums pasiūlysime geresnę kainą. 

  Prekių nėra.
 • Samsung Galaxy A8 Plus dėkliukai, ekrano apsaugos ir kiti priedai skirti būtent šiam modeliui. Prieš užsisakydami įsitikinkite, kad tai jūsų norimas modelis.