Prekių katalogas

Samsung Galaxy A5 2017 dėklai, dangteliai

 • Samsung Galaxy A5 telefonų dėklai už prieinamą kainą!

  Apsaugokite savo išmanųjį Samsung Galaxy A5 nuo galimų kasdienių susibraižymų ar dužimo smarkesnio smūgio metu. Dėkliukai ne tik suteikia patikimą Samsung Galaxy A5 2017 apsaugą, bet ir gali būti gražia detale, pabrėžiančia jūsų unikalų stilių.

 • Nežinote, į ką atsižvelgti renkantis Samsung Galaxy A5 2017 dėklą?

  Pirmiausia nuspręskite, ar norite dėklo nugarėlės, ar atverčiamo dėkliuko, dengiančio pilnai visą Samsung Galaxy A5 2017 korpusą ir ekraną. Iš kokybiško silikono, lankstaus TPU ar tvirto plastiko pagamintos nugarėlės tiksliai apgaubia kiekvieną Samsung Galaxy A5 telefono modelio kampą ir kraštą taip apsaugodamos Samsung Galaxy A5 2017 korpusą nuo dėvėjimosi ir pažeidimų.

  Kai kurie dėkliukai pagaminti taikant pakeltų kraštų dizainą, kuris apsaugo Samsung Galaxy A5 2017 ekraną nuo tiesioginio sąlyčio su paviršiais net ir padėjus įrenginį ekranu žemyn. Įvairus pasirinkimas iš marmuro, geometrinių figūrų raštų, ryškių ar pastelinių spalvų įtiks net ir išrankiausiajam.

  Atverčiami dėklai dažniausiai pagaminti iš PU ar EKO odos, tekstūrinės medžiagos arba tvirti plastikiniai. Dalis jų turi integruotą magnetinį užsegimą, kuris neleidžia dėklui atsiversti esant tarp kitų daiktų. Samsung Galaxy A5 2017 tvirtai įstatomas į TPU nugarėlę, o atvarte galima laikyti svarbiausias savo korteles.

  Kiti išmaniųjų Samsung Galaxy A5 telefonų aksesuarai

  Siūlome ir kitų Samsung Galaxy A5 2017 aksesuarų – juos rasite skiltyje PRIEDAI – įkroviklių, kabelių, automobilinių laikiklių ar pritaikytų dviračiui bei kitų kasdien praverčiančių priedų. Atlikite užsakymą patogiai internetu, o mes užtikrinsime greitą jūsų prekių pristatymą. Jei radote Lietuvoje pigiau, susisiekite ir mes jums pasiūlysime geresnę kainą.