Prekių katalogas

Samsung Tab A 10.5 2018 (T590 / T595 ) planšečių dėklai

 • Planšetės SAMSUNG TAB Tab A (10.5) 2018 (T590 / T595 ) dėklai internetu


  Planšetinis kompiuteris Samsung Tab A dažniausiai įsigyjamas kaip lengviau transportuojamas ir kompaktiškesnis įrenginys nei nešiojamas kompiuteris. Todėl klientai bene visur ir visada su savimi turi Samsung Tab A planšetes, tačiau toks aktyvus jos naudojimas reikalauja itin didelio atsargumo, tausojant įrenginį. Arba yra paprastesnis būdas – įsigyti apsaugančius dėklus bei grūdintą stiklą. Ši maža investicija leis patikimai apsaugoti ir ramiai naudotis savo Samsung Tab A įrenginiu.

 • Kokį dėklą rinktis?


  Silikoninės skaidrios arba juodos nugarėlės yra mažai juntama apsauginė priemonė, kuri dažniausiai būtinai kombinuojama su grūdinto stiklo apsauga. Taip užtikrinama visapusė Samsung Tab A įrenginio apsauga. Kai kurios nugarėlės būna gaminamos sutvirtintais kampais, kuriuose esantis oro tarpelis neleidžia smūgio metu Samsung Tab A korpusui tiesiogiai jį pajusti.

  Atverčiami Samsung Tab A dėklai iš EKO, PU odos arba dengti kombinuotomis medžiagomis būna itin malonūs rankose, neslidūs, o spalvų įvairovė dėklą padaro dar ir mielą jūsų akiai. Samsung Tab A įrenginys itin tvirtai įsistato į dėkle esančią silikoninę nugarėlę, atvartas dengtas minkšta medžiaga, kuri neleidžia braižyti Samsung Tab A ekrano užvertus dėklą, o pati dėklo nugarėlė gali išsilankstyti kaip atrama, leisianti norimu kampu atremti Samsung Tab A planšetę ir patogiai žiūrėti savo mylimiausią serialą ar filmą.

  Kiti Samsung planšečių priedai


  Išvykę atostogauti į kurortą ar tiesiog į savo sodybą pailsėti atsigulus ant hamako – būkite nepriklausomi nuo Samsung Tab A planšetės baterijos – įsigykite papildomą išorinę įkrovimo bateriją, kuri leis nevaržomai naudotis savo Samsung Tab A įrenginiu bet kur. Taip pat pas mus rasite ir įkrovimo kabelių bei blokelių.