Prekių katalogas

Samsung Galaxy Tab S6 (T860 / T865) dėklai

 • Planšetės SAMSUNG TAB Tab S6 (T860 / T865) dėklai internetu

  Planšetinis kompiuteris Samsung Tab S6 dažniausiai įsigyjamas kaip lengviau transportuojamas ir kompaktiškesnis įrenginys nei nešiojamas kompiuteris. Todėl klientai bene visur ir visada su savimi turi Samsung Tab S6 planšetes, tačiau toks aktyvus jos naudojimas reikalauja itin didelio atsargumo, tausojant įrenginį. Arba yra paprastesnis būdas – įsigyti apsaugančius dėklus bei grūdintą stiklą. Ši maža investicija leis patikimai apsaugoti ir ramiai naudotis savo Samsung Tab S6 įrenginiu.

 • Kokį dėklą rinktis?

  Silikoninės skaidrios arba juodos nugarėlės yra mažai juntama apsauginė priemonė, kuri dažniausiai būtinai kombinuojama su grūdinto stiklo apsauga. Taip užtikrinama visapusė Samsung Tab S6 įrenginio apsauga. Kai kurios nugarėlės būna gaminamos sutvirtintais kampais, kuriuose esantis oro tarpelis neleidžia smūgio metu Samsung Tab S6 korpusui tiesiogiai jį pajusti.


  Atverčiami Samsung Tab S6 dėklai iš EKO, PU odos arba dengti kombinuotomis medžiagomis būna itin malonūs rankose, neslidūs, o spalvų įvairovė dėklą padaro dar ir mielą jūsų akiai. Samsung Tab S6 įrenginys itin tvirtai įsistato į dėkle esančią silikoninę nugarėlę, atvartas dengtas minkšta medžiaga, kuri neleidžia braižyti Samsung Tab S6 ekrano užvertus dėklą, o pati dėklo nugarėlė gali išsilankstyti kaip atrama, leisianti norimu kampu atremti Samsung Tab S6 planšetę ir patogiai žiūrėti savo mylimiausią serialą ar filmą.


  Kiti Samsung planšečių priedai

  Išvykę atostogauti į kurortą ar tiesiog į savo sodybą pailsėti atsigulus ant hamako – būkite nepriklausomi nuo Samsung Tab S6 planšetės baterijos – įsigykite papildomą išorinę įkrovimo bateriją, kuri leis nevaržomai naudotis savo Samsung Tab S6 įrenginiu bet kur. Taip pat pas mus rasite ir įkrovimo kabelių bei blokelių.