Prekių katalogas

Įvairių SAMSUNG planšečių dėklai internetu

 • DĖKLAI SAMSUNG PLANŠETĖMS INTERNETU UŽ PRIEINAMĄ KAINĄ!

  Jei nepavyksta rasti dėklo ar apsauginio stiklo planšetiniam kompiuteriui pagal modelį, tą galite padaryti tiesiog žinodami savo planšetės ekrano dydį centimetrais arba coliais. Tik pas mus rasite nestandartinio dydžio dėklą planšetiniam kompiuteriui.

  Prekių nėra.
 • Į KĄ ATSIŽVELGTI RENKANTIS PLANŠETINĮ DĖKLĄ?

  Įvairus unikalių spalvų ir dizainų pasirinkimas planšetinių dėklų kategorijoje leis jums išsirinkti labiausiai patikusį dėklą. Visi universalūs dėklai yra pritaikyti atitinkamai pagal planšetinio kompiuterio ekrano dydį –vienas iš svarbiausių aspektų, į kurį reikia atsižvelgti renkantis planšetei dėklą.


  Dėklas turi universalius kampelius, kurie yra pritvirtinti ant tamprios medžiagos, kurios pagalba reguliuojasi dėklo dydis. Jei planšetės modelis yra tiksliai žinomas, atverčiamą dėklą galite rinktis ir iš EKO odos su tvirtesniu rėmu, kuris yra tiksliai pagamintas pagal planšetės modelį su įvairių spalvų gama. Populiariausias universalios planšetės dydis 9-10 colių ar 7-8 colių.


  KITI SAMSUNG GALAXY PLANŠEČIŲ PRIEDAI

  Periodiškai atnaujinamas asortimentas leis jums išsirinkti dėklą ar grūdinto stiklo apsaugą, laikiklį, stovą planšetiniam kompiuteriui, įkroviklį ar krovimo laidą žemiausiomis kainomis su greitu pristatymu.
  Kartais taip nutinka, kad per klaidą išsirenkamas ne tas planšetinio kompiuterio dėklas ar stiklas – prekę pilnos komplektacijos galite grąžinti per 14 dienų arba ją pasikeisti į tinkamą modelį.