Prekių katalogas

Lenovo Tab E10 (X104F) dėklai ir priedai

 • Lenovo Tab E10 planšetės dėklai internetu

  Lenovo TAB E10 įrenginiai garsėja savo tvirtumu ir atsparumu smūgiams, tačiau mūsų požiūris yra toks, kad atsargumas gėdos nedaro ir papildoma apsauga tikrai nepakenks jūsų įrenginiui. Mūsų internetinėje parduotuvėje gausu dėklų Lenovo Tab E10 planšetėms.

  Prekių nėra.
 • Dėklų Lenovo Tab E10 rūšys

  Atverčiami dėklai yra pilnai dengiantys visą planšetės korpusą, todėl nenaudojama Lenovo E10 įrenginys bus visapusiškai apsaugotas nuo išorinių poveikių. Pilnai dengiantys dėklai turi begalę pranašumų, todėl jūsų E10 prietaisas bus ne tik funkcionalus, tačiau ir patogus naudoti.


  Dauguma tokių dėklų turi integruotas kišenes jūsų svarbiausiems dokumentams ir vizitinėms kortelėms. Vienas iš labiausiai vertinamų pranašumų Lenovo Tab E10 planšečių dėkluose yra jo lankstumas – tai leidžia paversti jūsų įrenginį norimu kampu ir užtikrinti patogų filmo žiūrėjimą ar stabilų vaizdo konferencijos pokalbį.


  Visi siūlomi dėklai yra pagaminti iš kokybiškų medžiagų, todėl nesusidėvės jau po pirmo naudojimo. Lenovo Tab E10 dėklai nereikalauja didelės priežiūros, todėl juos lengva prižiūrėti, lengva išvalyti nuo nešvarumų ar pirštų antspaudų.


  Apsaugokite ir Lenovo Tab E10 ekraną

  Kaip ir visiems įrenginiams, taip ir Lenovo Tab E10, ne išimtis ekrano apsauga – mūsų asortimente rasite ir grūdintų ekrano stiklų, ir plonų plėvelių. Visos siūlomos ekrano apsaugos yra puikiai suderinamos su įrenginiais, todėl jos nedarys įtakos originalaus ekrano spalvoms ir raiškai tiek namų, tiek lauko apšvietimo sąlygomis.