Prekių katalogas

Įvairių HUAWEI planšečių modelių dėklai

 • Kiti Huawei planšečių modeliai

  Mūsų asortimente gausu prekių įrangai, kuri galbūt iš pažiūros jau nėra taip plačiai naudojama. Čia rasite dėklų, apsauginių plėvelių, stikliukų modeliams, kurie buvo gaminami nuo 2015 metų.

  Prekių nėra.
 • Kokį dėklą rinktis geriausia?


  Tvirto plastiko, silikono ar dirbtinės odos dėklai suteiks naujo žavesio net ir senesniam ar nepopuliariam įrenginiui. Tvirtas plastikas, puikiai priglundantis prie jūsų įrenginio, apsaugos nuo smulkių kritimų. Ekranas yra bene svarbiausia įrenginio vieta. kurią reikia prižiūrėti, todėl mūsų siūlomi grūdinti ekrano stiklai ir plėvelės suteiks papildomo tvirtumo bei naujo ekrano pojūtį jūsų įrenginiui.


  Pilnai dengiantys dėklai yra puikiai suderinami su kitais įrenginio priedais. Šie dėklai suteiks jūsų planšetei jaunatviškumo ir išmanumo. Tarp mūsų siūlomų modelių rasite pilnai dengiančių dėklų su kortelių kišenėmis, integruotais magnetais bei vieta, laikyti rašiklius.


  Kiti priedai jūsų Huawei planšetei


  Universalūs aksesuarai puikiai pasitarnaus kelionėse, išvykose. Įsigiję planšetės laikiklį, suteiksite vietą jūsų įrenginiui automobilyje ar su išmaniąja lazda pagaliau galėsite padaryti kokybišką įsimintinos akimirkos nuotrauką! Taip pat pas mus rasite įvairių kabelių, įkrovimo blokelių, automobilinių įkroviklių ir nešiojamą, išorinę bateriją, kuri bus visuomet pasirengusi išgelbėti jus, kai įrenginys išsikraus pačiu netinkamiausiu laiku.