Prekių katalogas

Įvairių HUAWEI planšečių modelių dėklai

 • Kiti Huawei planšečių modeliai

  Mūsų asortimente gausu prekių įrangai, kuri galbūt iš pažiūros jau nėra taip plačiai naudojama. Čia rasite dėklų, apsauginių plėvelių, stikliukų modeliams, kurie buvo gaminami nuo 2015 metų.

  Huawei MatePad Pro 12.6 2021 dėklas X-Level Kite juodas
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  1599
  Huawei MediaPad M5 Lite 10.0 dėklas X-Level Kite juodas
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  1599
  Huawei MediaPad M5 Lite 10.0 dėklas X-Level Kite mėlynas
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  1599
  Huawei MatePad 11 dėklas X-Level Kite juodas
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  1599
  Huawei MediaPad M5 Lite 10.0 dėklas X-Level Kite rudas
  Pristatymas
  0-1 d.d turime sandėlyje
  1599
  1659
 • Kokį dėklą rinktis geriausia?


  Tvirto plastiko, silikono ar dirbtinės odos dėklai suteiks naujo žavesio net ir senesniam ar nepopuliariam įrenginiui. Tvirtas plastikas, puikiai priglundantis prie jūsų įrenginio, apsaugos nuo smulkių kritimų. Ekranas yra bene svarbiausia įrenginio vieta. kurią reikia prižiūrėti, todėl mūsų siūlomi grūdinti ekrano stiklai ir plėvelės suteiks papildomo tvirtumo bei naujo ekrano pojūtį jūsų įrenginiui.


  Pilnai dengiantys dėklai yra puikiai suderinami su kitais įrenginio priedais. Šie dėklai suteiks jūsų planšetei jaunatviškumo ir išmanumo. Tarp mūsų siūlomų modelių rasite pilnai dengiančių dėklų su kortelių kišenėmis, integruotais magnetais bei vieta, laikyti rašiklius.


  Kiti priedai jūsų Huawei planšetei


  Universalūs aksesuarai puikiai pasitarnaus kelionėse, išvykose. Įsigiję planšetės laikiklį, suteiksite vietą jūsų įrenginiui automobilyje ar su išmaniąja lazda pagaliau galėsite padaryti kokybišką įsimintinos akimirkos nuotrauką! Taip pat pas mus rasite įvairių kabelių, įkrovimo blokelių, automobilinių įkroviklių ir nešiojamą, išorinę bateriją, kuri bus visuomet pasirengusi išgelbėti jus, kai įrenginys išsikraus pačiu netinkamiausiu laiku.
     

 • Prenumeruok naujienlaiškį ir gauk 10% nuolaidą