Prekių katalogas

Huawei MediaPad T5 planšečių dėklai

 • Huawei Mediapad T5 (10) planšetės dėklai

  Stilingi, gražūs bei tvirti dėklai jūsų išmaniajam įrenginiui. Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite plačios gamos Huawei T5 planšečių dėklų – pradedant nuo tvirtų silikoninių dėklų iki originalių odinių, tinkančių įvairiems įrenginio dydžiams.


   

 • Kokį dėklą rinktis savo Mediapad T5 (10)?

  Mūsų asortimente rasite kokybiškų silikoninių bei poliuretano dėklų, kurie apsaugos jūsų Huawei T5 įrenginį nuo lengvų kritimų. Taip pat dirbtinės odos dėklų, kurie suteiks jūsų įrenginiui stilių ir charakterį. Tačiau jeigu esate žmogus, norintis išsiskirti – turime ir tikros, kokybiškos odos dėklų už itin prieinamą kainą. Mūsų internetinės parduotuvės dėklų gausoje rasite tiek nugarėlę, tiek atverčiamų dėklų, su kuriais sudera ir puikiai priglundanti grūdinta ekrano apsauga ar plėvelė.


  Tavotel.lt puslapyje lengvai išsirinksite jums tinkantį dėklą, kuris ne tik apsaugos jūsų Huawei Mediapad T5 įrenginį, bet tuo pačiu bus puikus kompanionas kitiems jūsų planšetės aksesuarams kaip klaviatūra. Atverčiami dėklai dažnai turi kišenėlę jūsų kortelėms ar dokumentams bei auselę rašikliui laikyti.


  Tvirtas, pilnai dengiančio dėklo magnetas užtikrins saugų Huawei T5 įrenginio transportavimą iš taško A į tašką B, o esant būtinybei, panaudokite apsauginį dėklą kaip atraminį stovą, dėl kurio įrenginį galėsite naudoti net keliais skirtingais pasvirimo laipsniais.


  Kiti planšetės Mediapad T5 priedai

  Pas mus rasite ir įvairiausių kabelių, įkrovimų blokelių ar nešiojamų baterijų, kurios užtikrins, kad jūsų Huawei T5 įrenginys nepritrūktų energijos net ir tuomet, kai aplink nėra jokio lizdo. Jums belieka išsirinkti.