Prekių katalogas

Įvairių IPAD planšečių dėklai internetu

 • Įvairių IPAD planšečių modelių dėklai internetu

  Apple tai prekės ženklas, kuris visiems asocijuojasi su kokybe, inovatyvumu ir ilgu tarnavimu. Dėklai bei kiti aksesuarai yra neatsiejama dalis nuo išmaniojo įrenginio. Pastarieji taip pat turi puikiai derėti su jūsų stilingu, daugiafunkciniu įrenginiu.


   

 • Kokį dėklą rinktis savo IPAD planšetei?

  Mūsų siūlomoje gausoje rasite puikiai deranti dėklą, kuris ne tik deramai apsaugos jūsų prietaisą nuo išorinių veiksnių, bet ir bus puikus dizaino atributas kasdieniame naudojime. Mūsų dėklai yra puikiai pritaikyti visokeriopam naudojimui tiek namų, mokyklos ar lauko sąlygomis.

  Lygus ir minkštas vidinės dalies priekinis paviršius puikiai priglunda prie ekrano, užtikrinant jo saugų transportavimą nešantis rankoje ar kuprinėje. Dvi stovo pozicijos leidžia įrenginį matyti iš skirtingų kampų, o nepriekaištinga odos ir kietinto plastiko harmonija užtikrins, kad prietaisas būtų apsaugotas iš visų pusių.

  Apsaugokite ne tik korpusą, bet ir IPAD ekraną

  Mūsų puslapyje taip pat rasite apsauginių ekrano stiklų bei plėvelių, todėl mes rekomenduojame kiekvieną ekraną apsaugoti papildomai. Šios ekrano apsaugos užtikrins, jog jūsų ekranas bus apsaugotas nuo smulkių pabraižymų bei kritimų jeigu šis kristų ekrano puse. Visi siūlomi dėklai bei ekrano apsaugos yra puikiai tarpusavyje suderinamos, todėl jos nemaišys viena kitai, priešingai – jos optimaliausiai apsaugos jūsų prietaisą nuo nelaimės už prieinamą kainą!
     

 • Prenumeruok naujienlaiškį ir gauk 10% nuolaidą