Prekių katalogas

Ipad Mini 5-tos kartos 2019 planšečių dėklai ir priedai

 • iPad Mini 2019 (5-os kartos) planšetės dėklai

  Įsigijote naują pagalbininką – iPad Mini 2019 ir norite, kad jis tarnautų ilgiau? O gal nusprendėte tiesiog atsinaujinti savo mylimos iPad Mini 2019 planšetės aksesuarus?


  iPad Mini 2019  dėklas tai ne tik puiki apsauga, kuri padeda išvengti planšetinio kompiuterio pažeidimų, bet ir puiki stiliaus detalė. Įvairus asortimentas, greitas pristatymas ir pigūs iPad Mini 2019 priedai – būtent tai galite rasti mūsų elektroninėje parduotuvėje.


   

 • Kokį dėklą rinkti savo iPad Mini 2019?

  Silikoniniai iPad Mini 2019 dėklai puikiai tiks žmonėms, kurie taupo vietą savo kuprinėje ar rankinėje bei nori išsaugoti savo planšetės originalią išvaizdą. Šie dėklai apsaugos iPad Mini 2019 planšetę nuo subraižymų, bet dėl savo kompaktiškumo neiškraipo iPad Mini 2019 planšetinio kompiuterio formų ir dydžio.


  Ieškantiems didesnės apsaugos ir universalumo, rekomenduojame rinktis atverčiamus dėklus, kurie apsaugo ne tik IiPad Mini 2019 nugarėlę, bet ir ekrano stiklą. Taip pat šiuos dėklus patogu naudoti, kaip stovus, kurie suteiks daugiau komforto naršant ar žiūrint filmus. Dauguma dėklų taip pat turi ir vietą pieštukui, todėl jis visada bus šalia ir nepasimes. O skirtingos spalvos leis jums pasirinkti dėklą, kuris ne tik apsaugos jūsų iPad Mini 2019, bet ir pabrėš jūsų stilių.


  Negalite apsispręsti, kas jums tiks labiau? Susiekite su mumis ir mūsų konsultantai padės jums išsirinkti geriausią variantą, atitinkantį visus jūsų poreikius.


  Kiti iPad Mini 2019 priedai

  Daug keliaujantiems arba dažnai besinaudojantiems iPad Mini 2019 planšetiniais kompiuteriais, rekomenduojame apsilankyti ir kitų priedų skiltyse. Čia galite rasti universalias nešiojamas baterijas „Powerbank“, kurios padės išvengti tokios problemos, kaip išsikraunanti iPad Mini 2019 baterija netinkamu metu. Taip pat jūsų patogumui galite įsigyti įkrovimo blokelį ir kabelį, kuris taps nepakeičiamu pagalbininku. Jums nebereikės jaudintis, kad savo įkroviklį palikote namie ar juolab, kai nutrūks jo laidas.