Prekių katalogas

HTC telefonų dėklai

 • Telefono dėklai tapo kasdienio mūsų gyvenimo dalimi, sunku ir įsivaizduoti, kad išmanusis HTC telefonas galėtų būti be apsauginio dėklo. Apsauginė nugarėlė ar atverčiamas dėklas yra nepamainoma apsauga norint užtikrinti HTC telefono ilgaamžiškumą, apsaugoti jį nuo nešvarumų ir smūgių, o kartu tai ir puiki stiliaus detalė.


   Internetinėje parduotuvėje rasite žemas kainas ir didelį HTC telefonų dėkliukų, apsauginių stiklų bei kitų reikalingų HTC telefono priedų ir aksesuarų pasirinkimą.

 • Kaip išsirinkti apsauginį dėklą HTC telefonui?

  Perkant internetu išsirinkti HTC dėklą lengva, paprasta ir svarbiausia pigu! Tavotel.lt siūlo daugybę HTC atverčiamų dėklų, apsauginių nugarėlių, įmaunamų dėkliukų ir visapusiškai apsaugančių dėklų žemomis kainomis.

  Mūsų siūlomi dėklai yra aukštos kokybės ir patikimi. Dėklų gamybai naudojamos šios medžiagos: malonus liesti silikonas, tvirtas TPU ir PC plastikas, o taip pat natūrali ir dirbtinė oda, tekstilė bei šių medžiagų kombinacijos.

  Apsauginės nugarėlės apsaugos HTC telefono galą bei šonus, bus patogios laikyti rankoje. Galite rinktis iš neslystančių nugarėlių, dėklų su integruota metaline plokštele ar laikytu patogiu žiedeliu, bei saugumą laikant suteikiančia virvele. Galybė spalvų, raštų ir dizainų dėklų atras kelią net į išrankiausio širdį.

  Atverčiami dėklai puikiai apsaugos ne tik dėklo nugarėlę, bet kartu šonus bei HTC telefono ekraną. O dėkliukuose esantys papildomi skyreliai, taps puikia vieta jūsų dokumentams, pinigams ir kortelėms.

  HTC telefonų priedai

  Suteikite papildomą apsaugą savo išmaniajam HTC telefonui įsigydami apsauginį stikliuką ar plėvelę ekranui bei galinei kamerai. Jeigu tik telefono dėklo ir ekrano apsaugos neužtenka, būtinai užsukite į internetinės parduotuvės Tavotel.lt PRIEDŲ skiltį, kurioje rasite daugybę HTC priedų ir aksesuarų.

  Jeigu neįsivaizduojate savo gyvenimo be kelionių, internetinėje parduotuvėje rasite kokybiškus HTC telefono laikiklius žemomis kainomis. Rinkitės magnetinius ar įtvirtinamus laikiklius skirtus kelionėms dviračiu, paspirtuku ar automobiliu. Tavotel.lt parduotuvėje galite įsigyti garsiakalbius, laidines ir bevieles ausines, o taip pat adapterius, įkrovimo laidus bei įvairių kroviklius. Rinkitės kokybiškas prekes žemomis kainomis!