Prekių katalogas

Sony Telefonų stikliukai/Apsauginės plėvelės

 • Ekrano apsauga Sony telefonams

  Sony galima drąsiai vadinti kūrėjais nei gamintojais. Visi jų gaminami telefonai yra kuriami su idėja pažiūrėti į išmanųjį įrenginį platesniu spektru. Telefonai yra sukurti taip, kad savo dizainu išsiskirtų su kitais panašiais prietaisais.

  Gamintojas negaili savo resursų ir bando sukurti pajėgiausias kameras, kurios galėtų atstoti senamadiškus fotoaparatus bei ekranus, kurie galėtų lygintis su šiuolaikiniais televizoriais. Akivaizdu, kad šie dalykai yra prioritetas gamintojui ir tuo pačiu tai tampa mūsų užduotimi juos jums apsaugoti.

   

  Prekių nėra.
 • Kokią ekrano apsaugą rinktis?

  Atsižvelgiant į tai, kad tiek priekinė dalis, tiek galinė turi didelį procentą dūžtančios medžiagos, jas svarbu apsaugoti, kad įrenginys tarnautų ilgai ir netyčinis smūgis jo nesugadintų.

  Ekrano stikliukai ir plėvelės, kurie puikiai apsaugo jūsų įrenginį ir visados pasiruošę saugoti jūsų ekraną nuo visų netikėtumų, kurie gali nutikti jūsų ekranui. Apsauginė plėvelė tai geriausias pasirinkimas apsaugoti jūsų įrenginį nuo netyčinių sąlyčių su paviršiais ar aštriais daiktais, kurie neretai pažeidžia jūsų ekrano paviršių.

  Subraižymai ir kiti pažeidimai neretai gali iškraipyti ekrano vaizdą ir tuo pačiu sukelti diskomfortą, kai braukiate pirštu per pažeistą vietą. Ekrano apsaugos puikiai priglunda prie jūsų ekrano, todėl net nepajusite plono papildomo sluoksnio, kuris jus gelbės. Su apsaugine plėvele ar stiklu – tereikia jį pasikeisti už prieinamą kainą ir vėl džiaugsitės nepriekaištingu vaizdu.