Prekių katalogas

Samsung Galaxy A20s Telefonų stikliukai/Apsauginės plėvelės

 • EKRANO STIKLIUKAI SAMSUNG A20S

  Šiai dienai ekrano apsaugas lengviau uždėti patiems, jos yra pigesnės ir geresnės nei bet kada visais aspektais. O su teisingai pasirinktu pardavėju galite apsaugą rasti greitai be papildomo vargo.

  Prekių nėra.
 • KAIP IŠSIRINKTI TINKAMĄ EKRANO APSAUGĄ?

  Yra trys ekrano apsaugų rūšys – PET plėvelė, TPU (poliuretanas) ir mūsų neabejotinas mėgstamiausias – grūdintas stiklas. PET tai – plastiko tipas, kurį galima formuoti į įvairius variantus, atsižvelgiant į konkrečias paskirtis.

  PET susideda iš poliesterio plėvelės su įbrėžimams atsparia matine danga vienoje pusėje ir silikoniniais klijais kitoje. Kokybiški ekranai yra gana aiškūs ir prideda funkcionalų įbrėžimų sluoksnį, tačiau neturi apsaugos nuo smūgių.

  Jų atsparumas įbrėžimams nėra toks geras, kaip naujausių „Gorilla Glass“ modelių, bet ar jie atlaikys smūgį, jei prie ekrano prisiliestų kažkas šiurkštaus ir kieto? Jų trūkumas yra tai, kad plastikas išblunka nuo saulės spindulių ir nuo ant pirštų susikaupusio riebalų sluoksnio, o liečiant jis nėra toks malonus, kaip stiklas.

  Grūdinto stiklo (TG) ekrano apsaugos yra absoliučiai geriausia, ką galite nusipirkti. Kalbant apie medžiagą, aukštos kokybės TG apsauga yra daugiasluoksnė ir visais atžvilgiais pranašesnė už savo alternatyvas.
  Stiklas turi geresnį šviesos pralaidumą, todėl ekranas yra aiškesnis. Jis yra antirefleksinis ir mažina akinimą. Taip pat turi oleofobinę dangą, kuri labai sumažina pirštų atspaudus. Tačiau jie nėra visiškai atsparūs smūgiams.

  Kadangi kalbame apie grūdintą stiklą, smarkiai nukritus, apsauga sugers visą žalą ir suskils į mažas šukes. Yra didelė tikimybė, kad ekranas bus nepažeistas. Taigi, užuot tekę pakeisti visą ekraną, turėsite įsigyti tik naują apsaugą. Kas yra lengviau jūsų sielai ir piniginei.

  UŽSISAKYKITE UNIKALŲ TELEFONO DĖKLIUKĄ INTERNETU

  Kad ekraną saugoti būtina – jau turbūt supratote. O be stikliukų kitas svarbus dalykas – dėklai. Jei asortimente maža to, ką matote ir norite kažko išskirtinio – galite dėklą susikurti patys, su savo norima nuotrauka ar paveikslėliu.