Prekių katalogas

HTC Telefonų stikliukai ir apsauginės plėvelės

 • Ekrano apsauga HTC telefonams

  Tai gamintojas, kuris pradėjo savo karjerą nuo kompiuterių industrijos, tačiau laikui bėgant ėmė koncentruotis į išmaniųjų telefonų gamybą, kurioje ilgą laiką buvo linksniuojamas kaip vienas iš lyderių ir technologinių išradimų vedlių, kuriančių direktyvas šiuolaikiniams išmaniesiems telefonams.

  Šių dienų industrija yra kardinaliai pasikeitusi ir kiekvienas gamintojas tapo savo likimo kalviu, HTC taip pat yra gamintojas, kuris nori savo įrenginius aprūpinti aukščiausios klasės parametrais ir dizaino linijomis.

   

 • Kokią ekrano apsaugą rinktis?

  Savito dizaino linijos lėmė, kad HTC įrenginiai turi platesnes kameras ir didesnį korpuso procentą dengiančius ekranus, dėl ko įrenginiai yra jautresni ir atviresni išorės faktoriams. Norint sumažinti riziką pažeisti telefoną, svarbu jam pritaikyti ir tinkamas apsaugas. Mūsų gausoje rasite ne tik apsauginių ekrano plėvelių ar stikliukų, bet ir apsaugų jūsų kamerai, kad netyčia užmesti raktai ant įrenginio nesudaužytų jūsų foto kameros.

  Renkantis apsaugas svarbu atsižvelgti į telefono vartojimą, kadangi tai gali turėti įtakos ekrano ir kameros apsaugos tipui. Ekrano stiklai yra puiki apsauga, kuri lengvai apsaugos jūsų įrenginio ekraną, jeigu šis netyčia būtų išmestas ant kieto grindinio.

  Ekrano plėvelė yra puikus sprendimas, norint apsaugoti telefoną nuo smulkių subraižymų, kai įdedate telefoną su kitais kasdieniais daiktais į vieną kišenę. Plėvelė užtikrins, kad jokie metaliniai ar kiti kieti daiktai nesubraižys jūsų ekrano, kas lemtų suprastėjusį matymą saulėtą dieną ar maksimaliai apšviestam ekranui tamsiu paros metu.